Zagraj w blackjacka na prawdziwe pieniądze - 5 najlepszych kasyn w blackjacka

Graj inaczej odmiany blackjacka i zmierzyć się z Domem! Zapewniony jest wspaniały bonus powitalny- nowi klienci dopasowali bonus 500 GBP!

Blackjack to jedna z najstarszych gier stołowych, której nie trzeba dużo przedstawiać. Jest to podstawa w kasynach naziemnych tak długo, jak istniały, a dobrą wiadomością jest to, że gra podbiła również wirtualny świat.

Tak, możesz zacząć grać w blackjacka online w mgnieniu oka, a jeśli szukasz najlepszych kasyn online do gry, z przyjemnością Ci pomożemy. Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem, czy jesteś starym graczem w blackjacka, w naszej witrynie jest wiele do zagłębienia się w grę i jej liczne warianty.

To zawiera blackjack na kilka rozdań, Podwójna ekspozycja, Blackjack Surrender, Spanish Blackjack, Triple 7s Blackjack, Ponton i więcej.

Najlepsze kasyna blackjacka

1

200%Bonus powitalny (T& Cs apply, 18+)

4/5
Odwiedzić
2

200 £Bonus powitalny (T& Cs apply, 18+)

4.3/5
Odwiedzić
3

500 $Bonus powitalny (T& Cs apply, 18+)

4.5/5
Odwiedzić
4

998 $ / £ / €Bonus powitalny (T& Cs apply, 18+)

4.8/5
Odwiedzić
5

333 $Bonus powitalny (T& Cs apply, 18+)

4/5
Odwiedzić
6

3000 $Bonus powitalny (T& Cs apply, 18+)

4/5
Odwiedzić
7

4000 $Bonus powitalny (T& Cs apply, 18+)

4/5
Odwiedzić

Graj w blackjacka za darmo - ponad 100 gier do gry

Vegas Strip Blackjack
Klasyczny
Śródmieście Vegas
Vegas Single Deck
miasto atlantyckie
Blackjack Double Exposure
Ponton

W rzeczywistości tutaj jest Twoja podróż, aby uzyskaćnajbliżej 21Lub wygraj wyścig do 21 lat w najlepszych kasynach online w blackjacka, dostosowanych do każdego typu gracza i budżetu.

Blackjack działa tak samo, niezależnie od tego, czy grasz offline, czy w kasynie online. Na tej stronie znajdziesz wszystko, od podstaw gry w blackjacka po sprawdzone strategie blackjacka, sposoby na podniesienie stawki, sprytne porady i wskazówki, które pozwolą Ci przejąć kontrolę nad swoją grą, i wiele więcej. Co najważniejsze, poprowadzimy Cię do najlepszych kasyn, które oferują wybór wariantów blackjacka i gdzie możesz odebrać kilka fajnych bonusów, starannie wybranych przez naszych ekspertów na 10 najlepszych stronach internetowych kasyn.

Blackjack - podstawy

Po pierwsze, blackjack jest jedną z najprostszych gier stołowych i stąd jego popularność. Celem gry w blackjacka jest wyciągnięcie ręki o wyższej wartości niż ręka krupiera bez przekraczania 21. Jeśli przejdziesz dalej, przegrywasz lub jak w przypadku blackjacka, idź „popiersie’.

Jednak najpierw musisz wiedzieć, jak określić wartość swojego układu. Król, dama i walet, które są figurami, mają wartość nominalną 10. Wszystkie ponumerowane karty mają swoją własną wartość, podczas gdy asy są liczone jako 1 lub 11.

Oto jak rozpocząć grę w blackjacka online.

Każdy gracz przy stole otrzymuje dwie odkryte karty.

Krupier rozdaje sobie jedną odkrytą kartę i jedną zakrytą.

Jeśli masz dwie karty o wartości 21, masz „maczuga”, A krupier zapłaci za Twój zakład po kursie 3: 2. Jeśli krupier ma również blackjacka, jest to remis, a Twoja pierwotna stawka zostanie przeniesiona do następnego rozdania. Jeśli wartość twojego układu nie sumuje się do 21, musisz zdecydować, czy „Trafienie”Lub„Stoisko”Kiedy nadejdzie Twoja kolej.

 • A „Trafienie”Polega na tym, że prosisz krupiera o kolejną kartę, podczas gdy„Stoisko”Ma miejsce, gdy prosisz krupiera, aby przeszedł do następnego gracza. Pomaga to stworzyć rozdanie tak bliskie magicznej wygrywającej liczbie 21.
 • Możesz też 'Rozdzielać”, Czyli dwie oddzielne ręce lub„Zagiąć”, Gdzie otrzymujesz tylko jedną kartę i nie możesz wziąć innej.

Jeśli wartość twojego układu wynosi 21 lub mniej, pozostajesz w grze.

Rola dealera

Po tym, jak każdy gracz ma swoją kolej, krupier ujawnia swoją zakrytą kartę lub rozdaje drugą odkrytą kartę. Sprzedawca ma wtedy kilka opcji.

Sprzedawca musi „Trafienie"Jeśli wartość jego ręki wynosi 16 lub mniej lub"Stoisko”Jeśli wartość wynosi 18 lub więcej. Jeśli krupier rozdaje sobie karty o wartości 10 i 7, znane jako „trudne 17”, Musi„ Stać ”. Z drugiej strony sprzedawca musi „Trafienie”Jeśli wartość jego ręki to„miękki 17”, Czyli as i 6.

Zasady gry w blackjacka

Ważne jest, aby zrozumieć zasady konkretnego wariantu blackjacka online, w który grasz. Oto lista opracowana przez nasz zespół ekspertów od blackjacka.

 • Zwycięskie zakłady wypłacane są równymi kwotami, czyli 1: 1.
 • Blackjack wygrywa 3: 2
 • W przypadku remisu (push) zachowujesz nasz pierwotny zakład.
 • Podwajanie w dół: Jeśli uważasz, że Twoja początkowa wartość ręki ma duże szanse na wygraną z dodatkową pojedynczą kartą, a masz coś innego niż 10 lub 11, możesz wybrać opcję Double Down. Stawiasz dodatkowy zakład równy początkowemu zakładowi i otrzymujesz jeszcze jedną kartę. Niektóre kasyna ograniczają tę opcję, podczas gdy inne pozwalają na podwojenie stawki bez względu na posiadane karty.
 • Poddanie się: Niektóre kasyna oferują opcję poddania się, czyli rezygnacji z połowy stawki, zanim krupier ujawni swoje karty. Jest to dobra opcja, jeśli uważasz, że Twoje szanse na wygraną są niewielkie i chcesz odzyskać część swojej stawki. Idealną sytuacją jest sytuacja, gdy widzisz asa odkrytego z krupierem.
 • Ubezpieczenie blackjacka: Kiedy odkrytym krupierem jest as, zaoferuje graczom „ubezpieczenie”. Jeśli zgadzasz się na „ubezpieczenie”, Będziesz musiał postawić do połowy pierwotnej kwoty zakładu w polu ubezpieczenia przed swoim zakładem. Krupier sprawdzi wartość zakrytej karty. Jeśli krupier zrobi blackjacka, Twój zakład ubezpieczeniowy zostanie wypłacony po kursie 2: 1. Jeśli krupier nie zrobi blackjacka, przegrywasz.
 • Biorąc nawet pieniądze: Jeśli zrobisz blackjacka, a krupier pokaże asa i również zrobi blackjacka, remisujesz lub pushujesz. Masz możliwość wzięcia równych pieniędzy zamiast wypłaty 3: 2, jeśli nie chcesz ryzykować straty.

Howcast

Typowe rodzaje blackjacka

Większość kasyn online oferuje kilka wariantów blackjacka, z których niektóre są bardziej popularne niż inne. Oto opinia naszego eksperta na temat niektórych typowych wariantów.

Atlantic City Blackjack

Jest to jedna z najpopularniejszych wersji podobnych do klasycznego blackjacka z niską przewagą kasyna. Ta gra jest dostępna zarówno w opcji na jedną, jak i na wiele rąk. Gra się 8 taliami kart, podczas gdy możesz podwoić jedną z dwóch pierwszych kart lub po splicie. Krupier stawia na miękką 17.

Blackjack z podwójną ekspozycją

To jeden z wariantów blackjacka różniący się od klasycznych wersji. Gra jest rozgrywana 8 taliami kart, podczas gdy obie karty krupiera są odkrywane. Z tego powodu przewaga kasyna jest wyższa i wynosi około 0,69%. Krupier trafia na miękką 17 i wygrywa wszystkie remisy z wyjątkiem blackjacka, który płaci 1: 1. Double Down jest dozwolone tylko na twardym 9, 10 i 11 lub po splicie. Wszystkie wygrane wypłacane są 1: 1.

European Blackjack

To jedna z najprostszych gier podobnych do klasycznego blackjacka. European Blackjack jest rozgrywany przy użyciu 2 standardowych talii kart. Król, dama i walet są wyceniane na 10, a asy na 1 lub 11. Gracze mogą poprosić Hit, aby otrzymać do dziewięciu dodatkowych kart. Krupier ma 17 punktów lub przegrywa, jeśli wartość ręki przekracza 21. Jeśli krupier ma blackjacka, początkowe i podwojone zakłady przepadają. Wygrane są wypłacane w stosunku 3: 2, podczas gdy krupier może zaoferować ubezpieczenie, jeśli jego początkową kartą jest as.

Bonus Blackjack

Bonusowy blackjack jest podobny do europejskiego blackjacka z kilkoma dodatkowymi funkcjami, które pozwalają mu wypłacić więcej niż inne gry. Gra się 2 taliami kart z opcją bonusową, w której walet i as pik wypłacają 50: 1. Walety innego koloru z asem dają wypłatę 25: 1.

Blackjack Switch

Blackjack Switch oferuje przyjemną odmianę klasycznego blackjacka. Grasz jednocześnie na dwie ręce i masz możliwość zmiany górnej karty po otrzymaniu pierwszych czterech kart. Pozwala to na większą szansę na wygraną. W grze dostępne są również zakłady poboczne, które są wypłacane, jeśli pierwsze cztery karty gracza zawierają parę, dwie pary lub trzy takie same.

Blackjack z krupierem na żywo

To jest tak blisko, że możesz dostać się do najlepszego kasyna w swoim salonie dzięki uprzejmości transmisji na żywo. Wiele kasyn online, które oferują gry z krupierem na żywo, w których można wchodzić w interakcję z prawdziwym krupierem, który nadzoruje akcję. Możesz rozmawiać z krupierem tak, jak w kasynie naziemnym. Znajdź najlepsze kasyna z blackjackiem na żywo na naszej stronie internetowej.

Blackjack Strategies & Tips

Zawsze ważne jest, aby wybrać strategię blackjacka, która działa tak, abyś mógł pewnie grać na stołach. Nic nie jest możliwe, jeśli nie masz dobrej strategii w blackjacku.

 • Wszystko zaczyna się od zrozumienia regulaminu domu. Często mogą się różnić.
 • Zawsze trzymaj się swojego budżetu i chroń swój bank, grając o stawki, którymi możesz zarządzać. Stół ze stawką 3-5 procent twojego bankrolla powinien być bezpiecznym zakładem.
 • Niektórzy gracze ignorują fakt, że rozsądnie jest trzymać się, gdy masz w sumie 17. Nie dobieraj więcej kart, ponieważ szanse na dobranie karty o wartości, która utrzyma twoją rękę poniżej 21, są niewielkie. Pamiętaj, że krupier musi ciągnąć karty, aż osiągnie lub przekroczy 17, aby cię pokonać. Więc pozwól mu rysować, a nie ty.
 • Jeśli masz dwie karty o wartości nominalnej 10, rozsądnie byłoby nie rozdzielać, ponieważ dwie dziesiątki dają łącznie 20 kart, co jest trudne do pokonania przez krupiera. Będziesz walczył, jeśli podzielisz się, a następnie otrzymasz 6 i 5. Złotą zasadą jest pozostanie przy swoich 20, a nie Split.
 • Nie dziel pary liczb 5. Jeśli twoja następna karta to 8 lub więcej, będziesz miał dobrą rękę. Jeśli jednak masz parę ósemek, możesz je rozdzielić, ponieważ łącznie 16 postawi cię w trudnej sytuacji. Jeśli zremisujesz, będziesz musiał liczyć na pięć lub mniej, aby pozostać w grze.
 • Jeśli krupier ma 10, możesz nie chcieć rozdzielać, ponieważ musi on ciągnąć, aż dojdzie do 17 lub zamknięcia. Jeśli krupier dobierze 6, będzie musiał ponownie dobrać i stawić czoła niebezpieczeństwu przegranej, ponieważ wszystko powyżej 5 daje ci grę z twoją parą ósemek.
 • Jeśli chodzi o dzielenie i asy, jeśli masz dwa asy, wybierz podział. Jeśli Twoją następną kartą jest 10, to masz blackjacka. W takim przypadku krupier będzie musiał dopasować to, aby wygrać. Możesz wykupić ubezpieczenie od robienia blackjacka przez krupiera, jeśli krupier ma asa.
 • Zawsze bądź świadomy przewagi kasyna. Blackjack oferuje lepsze przewagi kasyna niż wiele innych gier kasynowych. Zależy to jednak od wariantu. Gry z jedną talią zwykle mają przewagę kasyna na poziomie 0,17%, podczas gdy w grach w dwie talie przewaga kasyna jest wyższa o 0,46%. W grach rozgrywanych 8 taliami przewaga kasyna wynosi zwykle 0,65%.

Często zadawane pytania dotyczące blackjacka online

1. Gdzie mogę znaleźć najlepsze kasyna online w blackjacka?
2. Czy mogę grać w blackjacka online na prawdziwe pieniądze na telefonie komórkowym?
3. Co to jest ubezpieczenie w blackjacku?
4. Czy liczenie kart w blackjacku jest faktem czy fikcją?
5. Czy mogę podzielić moje dziesiątki?
6. Czy blackjack ma największe szanse / przewagę kasyna?
7. Czy gry na jednej talii są lepsze niż gry na wiele talii?
8. Czy powinienem trzymać się z dala od gier w blackjacka dla wielu graczy?