Spojrzenie na 5 najlepszych wygranych jackpotów online w 2018 roku

Spojrzenie na 5 najlepszych wygranych jackpotów online w 2018 roku 9 stycznia 2019 r 9 stycznia 2019 r Karl Gadzinski
Wysłany dnia 9 stycznia 2019 r : Zaktualizowano 9 stycznia 2019 r przez Teo Gadzinski

Automaty online nadal cieszą się ogromną popularnością wśród graczy z całego świata, ponieważ są interesujący i łatwy do gry.

Istnieje również wiele internetowych automatów do gry, które czekają na wygranie, a wielu miłośników automatów do gry wzbogaciło się w 2018 roku, zdobywając jackpot.

Przyjrzyjmy się pięciu z największych wygranych w automatach online w 2018 roku.

Joker Millions - 7,8 miliona euro

To było 9 listopada, kiedy szczęśliwy gracz osiągnął rekordowy poziom 80 milionów SEK na automacie z progresywnym jackpotem Yggdrasil Gaming Joker Millions. To równowartość wygranej 7,8 miliona euro.

Szczęśliwy szwedzki gracz grał na swoim telefonie komórkowym z Witryna LeoVegas. Jego początkowa stawka wynosiła 5 SEK, czyli równowartość 50 centów. To wtedy zdobył ogromną pulę. W grach z progresywnym jackpotem pula rośnie z czasem i wynosiła wówczas 7,8 miliona euro. To największa wygrana w historii gry Joker Millions.

Mega Fortune Dreams - 4 miliony funtów

Następnym wielkim zwycięzcą w grze na automacie z jackpotem był brytyjski gracz, który grał w Mega Fortune Dreams by NetEnt.

Skończył wygrywając £ 4082246,09. 49-letni Brytyjczyk grał dalej Bingo.com. Właśnie postawił 80 pensów i wyszedł z milionami nagród pieniężnych.

Mega Fortune - 4 miliony dolarów

Niemiec płacił PokerStars Casino w październiku, kiedy nagle trafił w dziesiątkę i sam siebie zaskoczył. Gracz zdecydował się zrelaksować i dobrze się bawić online i początkowo postaw 2,50 $ na grę Mega Fortune.

Jednak bębny wciąż się kręciły, a on wciąż wygrywał. W końcu odszedł z 4 milionami dolarów.

To największa wygrana w kasynie PokerStars, jaką kiedykolwiek odnotowano.

Wyspa Milionerów - 3 miliony dolarów

W maju 2018 roku inny gracz PokerStars również wygrał. Grali w Millionaire’s Island, opracowaną przez PokerStars.

Gra miała co najmniej 1 milion dolarów jako gwarantowany jackpot. Jednak gracz wygrał 3 miliony dolarów i był zachwycony swoimi wygranymi.

Hall of Gods - 2,75 miliona euro

Fiński zawodnik zamyka naszą listę pięciu najlepszych. Gracz grał Hall of Gods na Paf w lipcu. On miał właśnie postawił 2 € i obrócił bębny w swoim telefonie komórkowym, wygrywając 2,75 miliona euro.

Oprócz wypłaty z gry, NetEnt przekazał również dodatkowe 350 000 € w ramach kampanii NetEnt Mega Million