Bitcoiny są teraz używane w kasynach online, co muszę wiedzieć!

Bitcoiny są teraz używane w kasynach online, co muszę wiedzieć! 4 maja 2018 r 4 maja 2018 r Karl Gadzinski
Wysłany dnia 4 maja 2018 r : Zaktualizowano 4 maja 2018 r przez Teo Gadzinski

Bitcoin to kryptowaluta która w pojedynkę zrewolucjonizowała przetwarzanie płatności nie tylko w kasynach online, ale także w kilku innych branżach na całym świecie.

To, co czyni bitcoin wyjątkowym, to fakt, że jest to metoda płatności peer to peer, która eliminuje pośrednika. Oznacza to, że nie ma czasu przetwarzania, opłaty manipulacyjnej, obaw o prywatność i wiele więcej.

Chociaż istnieje wiele zastosowań bitcoina dzięki jego wielu zaletom w porównaniu z tradycyjną walutą, jest on szczególnie idealny do gier hazardowych online. Przyjrzyjmy się niektórym właściwościom bitcoinów, które sprawiają, że najlepiej nadaje się do kasyn online, zanim przejdziemy do używaj bitcoinów w kasynach online.

Zalety korzystania z bitcoinów

Bitcoin ma wiele nieodłącznych korzyści. Oto niektóre z jego zalet, które sprawiają, że jest to szczególnie korzystne w środowisku kasyna online.

  1. Oświetlenie Ostatnie transakcje i najniższe opłaty - Ponieważ bitcoin jest metodą płatności peer to peer, nie ma w nim zaangażowanych banków ani innych instytucji finansowych. W związku z tym nie ma również żadnych opłat. W rzeczywistości w porównaniu do tradycyjne metody płatności takich jak karty kredytowe lub e - portfele, może to być transakcja internetowa, międzynarodowa, bitcoin ponieść opłatę w wysokości zaledwie 0,0005 BTC podczas gdy a transakcja kartą kredytową wiązałaby się z opłatą w wysokości prawie 3-5% wartości transakcyjnej.

    Co więcej, w przypadku tradycyjnych metod płatności, takich jak karty kredytowe, karty debetowe i przelewy bankowe, zawsze występuje czas przetwarzania, jednak w przypadku bitcoin transakcje są natychmiastowe. Nie trzeba czekać, po prostu dokonaj płatności i możesz zacząć grać w ciągu godziny.

  2. Anonimowość - Jedną z głównych obaw graczy online na całym świecie jest prywatność. Jednak jeśli chodzi o bitcoiny, nie stanowi to już problemu. Transakcji Bitcoin praktycznie nie da się prześledzić. Oznacza to, że odbiorca nie musi martwić się o kwestie bezpieczeństwa, a także może mieć pewność, że jego wrażliwe i prywatne informacje pozostaną nienaruszalne.
  3. Brak formalności - Idąc synergistycznie z faktem, że bitcoiny zapewniają anonimowość, bitcoiny są również całkowicie pozbawioną papieru walutą. Nie tylko w tym sensie, że sama waluta nie istnieje w fizycznej, papierowej formie ale także w tym sensie, że nie ma formalności, weryfikacji tożsamości, dowodu adresu ani czegokolwiek innego wymaganego, abyś mógł otworzyć portfel bitcoin. Jednak wszyscy wiemy, że tak nie jest, gdybyś otworzył konto bankowe.
  4. Wzrost wartości - Wartość kryptowaluty gwałtownie wzrosła w ciągu ostatnich kilku lat. Od stycznia 2017 do połowy września 2017 cena wzrosła o 32%.

Teraz, gdy już wiesz, dlaczego warto zasilić swoje konto w kasynie bitcoinami i używać bitcoinów jako podstawowej metody płatności, pozwól nam zrozumieć, jak możesz to skonfigurować.

Jak korzystać z bitcoinów w kasynach online?

Przede wszystkim istnieją dwa podstawowe kroki, aby używać bitcoinów do graj w swoim ulubionym kasynie online. Po pierwsze, musisz utworzyć portfel bitcoin, a druga część to zasadniczo załadowanie portfela. Gdy masz już tę konfigurację i będziesz gotowy, możesz użyć tego portfela w dowolnym kasynie online lub u każdego sprzedawcy, który akceptuje bitcoiny. Po ustawieniu portfela wystarczy wybrać bitcoiny jako sposób płatności na stronie sprzedawcy, a następnie zalogować się do portfela i potwierdzić płatność.

Krok 1 - Jak stworzyć portfel bitcoin?

Jeśli chodzi o portfele bitcoinowe, można je ogólnie podzielić na dwa typy. Istnieją usługi portfeli internetowych i portfele stacjonarne. To, co musisz wiedzieć o portfelu bitcoin, to fakt, że jest on mniej więcej taki sam jak konto bankowe. Jest to Twój prywatny portfel i możesz go używać zarówno do otrzymywania, jak i wysyłania płatności. Jedyną istotną różnicą jest to, że w przeciwieństwie do przelewu bankowego nie musisz podawać danych swojego konta na potrzeby transakcji.

Portfele internetowe są nieco wygodniejsze dla większości ludzi, ponieważ są łatwiejsze w użyciu i dostępie oraz nie musisz niczego pobierać ani instalować na swoim natywnym urządzeniu. Wszystko, co musisz znać, to Twoje dane uwierzytelniające - nazwa użytkownika i hasło, dzięki którym możesz uzyskać dostęp do swojego portfela z dowolnego miejsca w dowolnym momencie. Z drugiej strony portfel komputerowy będzie wymagał oprogramowania, które należy zainstalować na komputerze lokalnym.

Tworzenie internetowego portfela bitcoin jest łatwe. Istnieje mnóstwo usług, które oferują darmowe portfele. Możesz przeczytać opinie o tych usługodawcach, porównać je z innymi i wybrać tego, który najbardziej Ci odpowiada.

Niektórzy z popularnych internetowych dostawców usług portfeli bitcoin, którym możesz zaufać i nie mogą się pomylić, to: Blockchain.info, BitGo, GreenAddress, portfel sprzętowy, Keepkey i Bezpieczny.

Po prostu przejdź na którąkolwiek z tych stron, zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail i utwórz własny portfel bitcoin!

Krok 2 - Finansowanie portfela bitcoin

Teraz, gdy masz już portfel bitcoin, możesz go używać do dokonywania i otrzymywania płatności z kasyn online, które akceptują i obsługują bitcoiny. Aby jednak dokonać płatności, najpierw będziesz potrzebować waluty w portfelu. Aby móc dodać walutę, musisz najpierw zasilić swój portfel bitcoin.

Istnieje kilka sposobów dodawania bitcoinów do portfela.

  1. Twój portfel - większość portfeli bitcoinowych sama w sobie pozwala płacić tradycyjnymi metodami płatności i konwertuje płatność oraz odzwierciedla ją w postaci bitcoinów w Twoim portfelu. To może być najprostszy i najłatwiejszy sposób na dodanie środków do portfela.
  2. Wymiana bitcoinów –Jeśli szukasz lepszych współczynników konwersji, możesz skorzystać z usługi wymiany portfela bitcoin. Istnieje wiele stron internetowych, na których można kupować i sprzedawać bitcoiny oraz wykorzystać je do zasilenia portfela bitcoinów. Generalnie akceptują szeroką gamę płatności w zamian za bitcoiny.
  3. Maszyny do bankomatów - Niektóre miasta mają teraz bankomaty bitcoin, w których możesz użyć swojej karty kredytowej do bezpośredniego zasilenia bankomatu bitcoin. Spodziewamy się, że w nadchodzących latach stanie się to bardziej popularne i rozpowszechnione na całym świecie.