Słowniczek slotów - co oznaczają wszystkie funkcje

Słowniczek slotów - co oznaczają wszystkie funkcje 22 maja 2018 r 23 maja 2018 r Karl Gadzinski
Wysłany dnia 22 maja 2018 r : Zaktualizowano 23 maja 2018 r przez Teo Gadzinski

Automaty do gier są obecnie bardzo intuicyjne z założenia i bardzo łatwe nawet dla osób nie znających się na technologii, aby naprawdę brudzić sobie ręce. Krzywa uczenia się prawie nie istnieje, a po kilku rundach demonstracyjnych możesz zapoznać się z podstawami i grą.

Powiedziawszy to, jeśli poważnie podchodzisz do swoich automatów do gry i nie chcesz być noobem, który nie wie, czym są automaty, to naprawdę powinieneś zapoznać się z niektórymi z najczęściej używanych terminów w grach na automatach i czym mają na myśli.

Znajomość właściwych terminów będzie również korzystna, jeśli chodzi o zrozumienie i zrozumienie premii, warunków i strategie co może pomóc Ci zgarnąć sporą ilość gotówki, grając w ulubioną grę slotową.

W tym artykule naszym celem jest przedstawienie niektórych ważnych terminów związanych z automatami do gry w krótkim i zwięzłym glosariuszu. Więc bez zbędnych ceregieli, oto kilka terminów i definicji automatów do gry, które powinieneś znać.

Warunki, które powinieneś znać

 • Akcja lub zabawa - Choć może się to wydawać niejasne, akcja lub gra to terminy, które w rzeczywistości mają bardzo specyficzne znaczenie w uniwersum automatów. Akcja w rzeczywistości odnosi się do całkowitej kwoty pieniędzy, które zostały umieszczone na jednym posiedzeniu lub w określonym czasie. Wiele maszyn, które same akceptują karty klubowe, ma wbudowaną możliwość śledzenia kwoty postawionej lub postawionej w sesji - od momentu włożenia karty do zakończenia gry.
 • Bank automatów - tak jak istnieje szkoła ryb, stado krów i lenistwo niedźwiedzi, grupa automatów do gry siedzących obok siebie w rzędzie, tak jak zwykle w kasynie, jest znany jako bank automatów do gry.
 • Auto Spin - Niektóre maszyny mają tę funkcję, która jak nazwa sugeruje, kręci się za Ciebie. Możesz po prostu ustawić zakład na obrót i liczbę obrotów, które chcesz uruchomić, i po prostu usiąść i obserwować obracające się bębny.
 • Min Bet - Minimalny zakład odnosi się do minimalnej kwoty pieniędzy, którą Ty mieć obstawiać za obrót. Minimalny zakład może się różnić w zależności od automatu. Niektóre sloty dla wysokie stawki będzie miał wysoką wartość minimalnego zakładu i może nie być idealny dla kogoś, kto po prostu chce się zabawić bez wkładania zbyt dużej ilości pieniędzy na linię.
 • Maksymalny zakład - podobnie jak zakład minimalny, niektóre automaty mają również zakład maksymalny, który odnosi się do maksymalnej kwoty pieniędzy, jaką możesz postawić na spin. Nie będziesz w stanie postawić zakładu o wartości wyższej niż skonfigurowany maksymalny zakład dla tego konkretnego automatu.
 • Postaw max - Jest to funkcja niektórych automatów do gier, w której można szybko skonfigurować maszynę, aby postawić maksymalny dozwolony zakład na obrót. Ponownie, może to nie być idealne rozwiązanie dla kogoś z ograniczonym budżetem, który szuka niedrogiej zabawy na automacie.
 • Kołowrotki - Kołowrotki to słowo, na które z pewnością natkniesz się bez względu na to, którą recenzję czytasz. Kołowrotki odnosi się do rzędów w grze na automatach. Niektóre automaty mają pięć bębnów, niektóre trzy, a niektóre mogą mieć nawet tylko jeden.
 • Mnożniki – Multipliers are good news, they are featured in most modern slots and are represented by a digit and then the X mark. For instance 2X, 3X, etc. Multipliers will basically multiply your winnings by the digit. A lot of people win really scrumptious amounts of money thanks to multipliers.
 • Wilds - Dzikie symbole są również powszechnie stosowane w większości nowoczesnych automatów do gier naziemnych i internetowych. Można je traktować jako automat do gry będący odpowiednikiem karty jokera w talii kart. Jednak mogą istnieć pewne różnice w zasadach i sposobie używania symboli wieloznacznych w różnych slotach, więc zanim zaczniesz, upewnij się, że rozumiesz, jak dokładnie działają symbole wieloznaczne na automacie, na którym chcesz grać.
 • Rozprasza - Scattery, takie jak symbole Wild i mnożniki, są powszechną funkcją większości gier na automatach. Zwykle skutkują nagrodami, gdy znajdziesz dwa lub więcej symboli scatter w dowolnym miejscu na bębnach, nawet jeśli nie jest to wygrywająca linia wypłat.
 • Symbol bonusu - Może to być dowolny symbol oznaczony przez slot jako symbol bonusu. Zwykle są to zestawy natychmiastowych nagród pieniężnych, darmowych spinów lub innego rodzaju bonusu, który może mieć charakter specyficzny dla automatu.
 • Darmowe spiny - darmowe spiny są ulubieńcem graczy na automatach. Korzystając z darmowych spinów, możesz w rzeczywistości obracać bębnami bez stawiania zakładu - więc w zasadzie nic nie ryzykujesz, korzystając z darmowych spinów i grając na automatach. Nic dziwnego, że ludzie uwielbiają darmowe spiny! Możesz zarabiać bez konieczności odkładania pieniędzy na linii - czego nie lubić?
 • Linia wypłaty - Czasami A.K. Linia zakładu odnosi się do maksymalnej liczby kombinacji, które przyniosą wygraną. To, o czym musisz pamiętać o liniach wypłat, jest proste - im więcej linii wygrywających, tym większe masz szanse na wygraną. Więc miej to na uwadze, szukając następnej gry na automacie.
 • Progresywne jackpoty - progresywne jackpoty to automaty do gier, na których wypłaty mogą być co najmniej niesamowite! Dzieje się tak, ponieważ za każdym razem, gdy ktoś gra na automacie i robi to, aby wygrać lub wypłacić pieniądze, wszystkie pieniądze, które na niego wydali, gromadzą się w jackpocie, a kiedy ktoś w końcu wygra - wygra duże. Tutaj jest lista niektórych wartych miliony progresywistów zmieniających życie, w tym Mega Fortune.
 • RTP - oznacza to wskaźnik powrotu do gracza i jest to statystyka, którą recenzenci lubią rzucać podczas recenzowania automatu. Zasadniczo odnosi się do procentu, przy którym automat będzie wypłacany przez cały okres gry. Na przykład - slot może mieć RTP na poziomie 95%.