American Express - kasyna online akceptują Amex

American Express (Amex)i istnieje od 1850 roku, jest to obecnie jedna z najstarszych i najbardziej renomowanych metod płatności na świecie.

Wiele osób korzysta z kart kredytowych Amex do dokonywania płatności online oraz do grania w kasynach online; jest to metoda płatności wypróbowana i przetestowana przez wielu graczy na całym świecie z pomyślnymi wynikami.

Jeśli korzystałeś już ze swojej karty Amex do zakupów online, z przyjemnością dowiesz się, że większość kasyn online oferuje Amex jako jedną z dostępnych metod płatności.

American Express to jedna z najpopularniejszych form płatności online, dlatego istnieje duże zapotrzebowanie na kasyna online, które oferują American Express jako metodę płatności.

Najlepsze strony internetowe kasyn mobilnych

1

200%Bonus powitalny (T& Cs apply, 18+)

4/5
Odwiedzić
2

200 £Bonus powitalny (T& Cs apply, 18+)

4.3/5
Odwiedzić
3

500 $Bonus powitalny (T& Cs apply, 18+)

4.5/5
Odwiedzić
4

998 $ / £ / €Bonus powitalny (T& Cs apply, 18+)

4.8/5
Odwiedzić
5

333 $Bonus powitalny (T& Cs apply, 18+)

4/5
Odwiedzić
6

3000 $Bonus powitalny (T& Cs apply, 18+)

4/5
Odwiedzić
7

4000 $Bonus powitalny (T& Cs apply, 18+)

4/5
Odwiedzić

Od czasu ich wprowadzenia na rynek w Nowym Jorku w 1850 roku, Amex stał się jedną z najbardziej renomowanych i niezawodnych form płatności i ma za sobą świetne osiągnięcia. Ponieważ tak wiele osób z powodzeniem korzysta z Amex jako wybranej metody płatności online, możesz mieć pewność, że jest to niezawodna i bezpieczna płatność, której możesz zaufać.

Jedną z gwarancji oferowanych przez Amex są szybkie transakcje, a jako gracz kasyna online szybkość jest jednym z aspektów, których będziesz szukać, gdy wybór odpowiedniej metody płatności. Amex gwarantuje sprawne i szybkie przetwarzanie wszystkich transakcji, co jest z pewnością zaletą podczas dokonywania płatności w kasynie online.

Jedną z najbardziej frustrujących rzeczy jest dokonanie wpłaty na konto i konieczność czekania, aż środki wpłyną na konto w kasynie, zanim zaczniesz grać. Może to być czasochłonne i bardzo denerwujące, gdy jesteś gotowy do rozpoczęcia gry w kasynie, ale musisz poczekać na przetworzenie płatności.

American Express

Amex obiecuje przetworzyć wszystkie płatności tak szybko, jak to możliwe, co zapewnia spokój ducha przy wyborze tej metody płatności. Aby zapewnić Ci spokój ducha, Amex gwarantuje również, że zapewnia silne środki bezpieczeństwa w celu zapewnienia bezpieczeństwa Twoich środków. Będąc jednym z wiodących dostawców kart kredytowych na świecie, Amex stosuje rygorystyczne przepisy dotyczące szyfrowania i bezpieczeństwa, aby zapewnić bezpieczeństwo i poufność wszystkich przetwarzanych przez siebie środków.

Jak działają płatności Amex?

Używanie karty kredytowej Amex do dokonywania transakcji w kasynie online jest łatwiejsze niż kiedykolwiek, zwłaszcza jeśli korzystałeś już z karty Amex do innych zakupów online. Po zalogowaniu się na swoje konto w kasynie i wybraniu wpłaty, otrzymasz listę dostępnych metod płatności. Zobaczysz wtedy opcje płatności kartą kredytową lub płatności Amex; jeśli masz tylko opcję karty kredytowej, wybierz tę opcję, a zostanie wyświetlona lista dostawców kart kredytowych.

Ponieważ większość kasyn online oferuje Amex jako formę płatności, Amex pojawi się na liście opcji dostawców kart kredytowych. Po wybraniu Amex jako metody płatności zostaniesz poproszony o podanie danych swojej karty, po czym pieniądze zostaną przelane na Twoje konto w kasynie. Wypłaty działają w ten sam sposób, po prostu wypełniając dane swojej karty Amex.

Amex udostępnia również aplikację mobilną, która umożliwia dokonywanie wpłat i wypłat kasyna online za pomocą telefonu komórkowego. Jest to bezpieczna aplikacja, która zapewni łatwość obsługi i bezpieczeństwo podczas dokonywania transakcji za pomocą telefonu komórkowego. Teraz możesz nie tylko grać w swoje ulubione gry z telefonu komórkowego, ale także bezpiecznie dokonywać transakcji.

Jakie są zalety korzystania z Amex jako metody płatności w kasynie online?

Amex jest obecnie jednym z najstarszych i najbardziej renomowanych dostawców kart kredytowych na świecie. Mają wieloletnie bogate doświadczenie w branży i przestrzegają wysokich środków, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkich funduszy. Ta metoda płatności jest również dostępna w większości kasyn online, co oznacza, że ​​będziesz mógł korzystać z tej samej metody płatności w wielu kasynach online.

Alternatywne opcje American Express

Paypal
Karty kredytowe
Karta główna
Paysafecard
Neteller
Bitcoin