Kasyna na karty kredytowe - kasyna online akceptują karty kredytowe

Karty kredytowe są prawdopodobnie najpopularniejszą metodą płatności w kasynach online na całym świecie.

Większość kasyn online, jeśli nie wszystkie, to zrobi przyjmować wpłaty i wypłaty dokonywane za pomocą kart kredytowych. Karty kredytowe podlegają wielu surowym przepisom i są godną zaufania i bezpieczną formą płatności online podczas gry w kasynie online.

Ponieważ istnieje wiele różnych typów kart kredytowych, zaleca się upewnić się, że wybrane kasyno online akceptuje karty kredytowe określonej marki.

Ważnym czynnikiem do rozważenia podczas korzystania z kart kredytowych do wpłacania lub wypłacania środków z konta w kasynie online jest upewnienie się, że Twój bank na to pozwala transakcje do iz kasyn online.

Najlepsze strony internetowe kasyn

1

200%Bonus powitalny (T& Cs apply, 18+)

4/5
Odwiedzić
2

200 £Bonus powitalny (T& Cs apply, 18+)

4.3/5
Odwiedzić
3

500 $Bonus powitalny (T& Cs apply, 18+)

4.5/5
Odwiedzić
4

998 $ / £ / €Bonus powitalny (T& Cs apply, 18+)

4.8/5
Odwiedzić
5

333 $Bonus powitalny (T& Cs apply, 18+)

4/5
Odwiedzić
6

3000 $Bonus powitalny (T& Cs apply, 18+)

4/5
Odwiedzić
7

4000 $Bonus powitalny (T& Cs apply, 18+)

4/5
Odwiedzić

Istnieją banki, które nie zezwalają na dokonywanie transakcji do lub z kasyn online, co spowoduje problemy podczas próby wpłaty środków za pomocą karty kredytowej na konto hazardowe online. Aby tego uniknąć, dowiedz się, czy Twój bank zezwala na dokonywanie płatności w kasynach online.

Innym czynnikiem, o którym należy pamiętać, jest to, że nawet jeśli bank zezwala na dokonywanie płatności w kasynach online, czasami będą intensywnie monitorować transakcje między tobą a kasynem, a nawet mogą zdecydować o nałożeniu limitów lub ograniczeń, jeśli uznają, że tak jest. wysyłanie lub odbieranie zbyt wiele w kasynie online. Upewnij się, że znasz wszelkie ograniczenia i zasady dotyczące transakcji z kasynami online ze swojego banku i pamiętaj, że bank będzie miał dostęp do Twojej aktywności.

Jak działają płatności kartą kredytową?

Wykonywanie wpłat lub wypłat w kasynach online przy użyciu karty kredytowej działa w taki sam sposób, jak wszelkie inne transakcje online związane z kartą kredytową. Aby dokonać wpłaty, przejdź do „Kasjer”Na swoim koncie hazardowym online i wybierz opcję wpłaty. Następnie otrzymasz wybór różnych metod płatności do wyboru, a następnie wybierzesz opcję „Karta kredytowa' opcja.

AuthorizeNet

Otrzymasz wtedy krótką listę dostawców kart kredytowych i wszystko, co musisz zrobić, to wybrać markę posiadanej karty kredytowej. Zostaniesz poproszony o podanie danych karty kredytowej, po czym pieniądze zostaną przelane z Twojego konta bankowego na konto gracza. Kasyna online zazwyczaj przetwarzają depozyty natychmiast, chyba że dostawca karty kredytowej określi inaczej.

Aby dokonać wypłaty za pomocą karty kredytowej, po prostu przejdź do „Kasjer”W kasynie online i wybierz opcję wypłaty środków. Będziesz wtedy musiał podać dane swojej karty kredytowej, a środki zostaną przelane na Twoje konto bankowe. Czas przetwarzania wypłat zależy od banku, w którym się znajdujesz, i może zająć od 3-5 dni roboczychi czasami może to potrwać dłużej. Większość kasyn online umożliwia zapisanie danych rozliczeniowych lub danych karty kredytowej, aby nie trzeba było ich ponownie wprowadzać za każdym razem, gdy chcesz wykonać transakcję.

Jakie są zalety korzystania z kart kredytowych w kasynach online?

Firmy obsługujące karty kredytowe stosują surowe przepisy w celu zapewnienia bezpieczeństwa transakcji. Oszustwa związane z kartami kredytowymi spowodowały, że firmy te poprawiły swoje bezpieczeństwo iz tego powodu karty kredytowe należą do grupy najbezpieczniejsze metody płatności możesz użyć w kasynie online.

Korzystanie z tej metody płatności jest również bardzo proste i bezpośrednie, ponieważ transakcja jest przeprowadzana między Tobą a kasynem; nie musisz angażować żadnych innych portali płatniczych ani stron trzecich. Wiele osób jest przyzwyczajonych do dokonywania transakcji online za pomocą swoich kart kredytowych, a transakcje przy użyciu tej metody są równie łatwe w kasynie online. W przeciwieństwie do innych metod płatności, karty kredytowe są bardzo proste, co oznacza, że ​​nie musisz badać i uczyć się, jak z nich korzystać, ponieważ będziesz musiał zrobić z innymi, bardziej złożonymi metodami płatności.

Alternatywne opcje karty kredytowej

Paypal
Karta główna
Paysafecard
Neteller
Bitcoin
American Express