Kasyna PaySafeCard - wpłaty za pomocą paysafecard w kasynach online

paysafecard to jedna z najbezpieczniejszych, najprostszych i najłatwiejszych form dokonywania transakcji online. paysafecard to świetna metoda płatności do wykorzystania podczas gry w kasynach online. Przekonasz się, że większość kasyn online oferuje tę metodę płatności, ponieważ cieszy się ona dużym zainteresowaniem.

Głównym celem usługi paysafecard jest prywatność i bezpieczeństwo, a jest to z pewnością jedna z najbezpieczniejszych form płatności online, ponieważ nie trzeba podawać żadnych danych osobowych ani bankowych.

Aby kupić paysafecard, nie musisz nawet posiadać konta bankowego.

Korzystanie z paysafecard jest metodą najbliższą płatności bezpośredniej gotówką za płatności online. Ponieważ w przeszłości było wiele problemów z oszustwami dotyczącymi transakcji online i płatności kartą kredytową, opcja paysafecard zapewnia całkowicie bezpieczną i prywatną usługę płatniczą.

Najlepsze strony internetowe kasyn

1

200%Bonus powitalny (T& Cs apply, 18+)

4/5
Odwiedzić
2

200 £Bonus powitalny (T& Cs apply, 18+)

4.3/5
Odwiedzić
3

500 $Bonus powitalny (T& Cs apply, 18+)

4.5/5
Odwiedzić
4

998 $ / £ / €Bonus powitalny (T& Cs apply, 18+)

4.8/5
Odwiedzić
5

333 $Bonus powitalny (T& Cs apply, 18+)

4/5
Odwiedzić
6

3000 $Bonus powitalny (T& Cs apply, 18+)

4/5
Odwiedzić
7

4000 $Bonus powitalny (T& Cs apply, 18+)

4/5
Odwiedzić

paysafecards można kupić w ponad 500 000 sklepów i lokalizacji w wielu różnych krajach na całym świecie. Karty te można kupić na stacjach benzynowych, w sklepach spożywczych, na targowiskach i w innych źródłach. Aby znaleźć sprzedawcę w Twojej okolicy, w którym możesz kupić paysafecard, przejdź do strony internetowej paysafecard i wybierz „Znajdź punkty sprzedaży”. Następnie zostaniesz poproszony o podanie swojego kodu pocztowego lub miejsca zamieszkania, a zespół paysafecard powiadomi Cię o najbliższym punkcie sprzedaży paysafecard.

Jak działa metoda płatności paysafecard?

Jest to jedna z najłatwiejszych i najprostszych metod płatności online, która jest równie łatwa jak płacenie gotówką za zakup jakichkolwiek innych towarów lub usług. Wszystko, co musisz zrobić, to znaleźć drogę do najbliższego sprzedawcy paysafecard i poprosić o zakup karty. Wystarczy wybrać kwotę, którą chcesz umieścić na karcie, a po opłaceniu karty otrzymasz kupon paysafecard wyceniony na wybraną i zapłaconą kwotę. Dzięki paysafecard również to zrobisz otrzymać 16-cyfrowy numer którego możesz użyć do dokonywania płatności za pomocą kuponu.

paysafecard

Aby zasilić swoje konto w kasynie online za pomocą paysafecard, przejdź do „Kasjer”Po zalogowaniu się na swoje konto gracza. Wybierz, aby dokonać wpłaty, a gdy zostanie wyświetlona lista metod płatności, wybierz paysafecard jako wybraną metodę płatności. Zostaniesz poproszony o wpisanie 16-cyfrowego numeru podanego wraz z kuponem. Po wpisaniu numeru środki zostaną natychmiast przelane na Twoje konto gracza.

paysafecard jest korzystniejszy w przypadku wysoce bezpiecznych jednorazowych płatności w kasynach online. Jedyną prawdziwą wadą metody płatności paysafecard jest fakt, że nie można dokonywać wypłat tą metodą ani używać tej samej karty do gry w wielu kasynach online. paysafecard to świetna i skuteczna opcja dokonywania wpłat, ale będziesz musiał wybrać inną metodę płatności, aby wypłacić swoje środki.

Zalety korzystania z metody płatności paysafecard

paysafecard jest akceptowana w wielu kasyna online na całym świecie dzisiaj i jest wysoce bezpieczną metodą wpłacania środków na konto. Jest to również przydatne, jeśli przekroczyłeś swoje dzienne, tygodniowe lub miesięczne limity wpłat za pomocą innych form płatności, ponieważ możesz użyć paysafecard do zasilenia konta w kasynie online z absolutną dyskrecją.

W tym sensie możesz skorzystać z metody płatności paysafecard jako rodzaju zabezpieczenia na wypadek problemów lub opóźnień czasowych u swojego stałego dostawcy metody płatności.

Korzystanie z opcji paysafecard może również pomóc w monitorowaniu Twojego bankrollu i ustalaniu limitów zakładów, ponieważ możesz wpłacić tylko kwotę, którą przelałeś na kartę. Dla graczy kasyna online, którzy muszą zmniejszyć kwotę, którą wydają lub mogą mieć trudności z przestrzeganiem narzuconych przez siebie limitów, korzystanie z paysafecard może znacznie pomóc w tworzeniu budżetów na kwotę, którą obstawiają codziennie, co tydzień lub co miesiąc.

Alternatywne opcje karty Paysafe

Paypal
Karty kredytowe
Karta główna
Neteller
Bitcoin
American Express