Live Dealer Blackjack - Graj w gry w blackjacka online na żywo

Jeśli jesteś w wyszukiwanie największych emocji grając w blackjacka wtedy Blackjack z krupierem na żywo może być na twojej drodze.

Proxybase.net oferuje najlepsze połączenia z witrynami z krupierem na żywo, w których masz to, co najlepsze z obu światów, tj. Grając w prawdziwym kasynie naziemnym, ale komputer stacjonarny, laptop lub telefon komórkowy.

Ściganie się do 21, a raczej pokonanie krupiera w wyścigu do 21, jest jeszcze przyjemniejsze i bardziej ekscytujące, gdy przełączysz się na wersję z prawdziwym krupierem.

W rzeczywistości zyskujesz lepsze wrażenia z prawdziwego kasyna, ponieważ masz krupiera na żywo i możesz zobaczyć krupiera i rozdawane karty, grając z innymi graczami, a nawet wchodząc z nimi w interakcję.

Najlepsze strony internetowe poświęcone blackjackowi na żywo

1

200%Bonus powitalny (T& Cs apply, 18+)

4/5
Odwiedzić
2

200 £Bonus powitalny (T& Cs apply, 18+)

4.3/5
Odwiedzić
3

500 $Bonus powitalny (T& Cs apply, 18+)

4.5/5
Odwiedzić
4

998 $ / £ / €Bonus powitalny (T& Cs apply, 18+)

4.8/5
Odwiedzić
5

333 $Bonus powitalny (T& Cs apply, 18+)

4/5
Odwiedzić
6

3000 $Bonus powitalny (T& Cs apply, 18+)

4/5
Odwiedzić
7

4000 $Bonus powitalny (T& Cs apply, 18+)

4/5
Odwiedzić

Na naszej stronie znajdziesz kasyna, które oferują gry w blackjacka na żywo z:

 • Niska przewaga kasyna
 • Lepsze szanse gracza
 • Obecni są profesjonalni i wyszkoleni dealerzy blackjacka
 • Atmosfera i dźwięki naziemnego kasyna
 • Funkcje czatu i wideo do interakcji z dealerami i innymi graczami
 • Najwyższa jakość wideo

Jak działają gry w blackjacka z krupierem na żywo

Jeśli próbowałeś swoich sił w blackjacku online, blackjack z krupierem na żywo nie różni się niczym od tego, że gra jest prowadzona przez prawdziwego krupiera w kompletnym kasynie, co jest naprawdę wisienką na torcie.

Gry są transmitowane na żywo z kasyna lub studia dostawcy oprogramowania, a krupier jest przez cały czas obecny, aby pomóc Ci dołączyć do stołu i obstawiać zakłady.

W trakcie gry będziesz mógł zobaczyć rozdającego, czyli karty są rozdawane z buta, obstawione zakłady i wiele więcej w czasie rzeczywistym.

Hypalinx

Po rozpoczęciu gry otrzymasz karty, po których możesz stanąć lub trafić. Wystarczy trochę szczęścia, aby wygrać i wypłacić porządną sumę.

Jak grać w blackjacka z krupierem na żywo

Nie tylko nasi eksperci, ale każdy, kto sprawdził stoły do ​​blackjacka z krupierem na żywo, powie Ci, że jest to jeden z najbardziej ekscytujących sposobów na zanurzenie się w prawdziwym kasynie na komputerze lub telefonie komórkowym.

Gra toczy się według tych samych zasad, które są mniej więcej spójne, niezależnie od wybranego wariantu.

 • W blackjacka na żywo gra się jedną lub kilkoma taliami złożonymi z 52 kart, a celem jest pokonanie rozdania krupiera z wartością ręki możliwie bliską 21.
 • Po zasileniu konta w kasynie online możesz przejść bezpośrednio do sekcji z krupierem na żywo i wybrać jeden z wariantów blackjacka. Możesz dołączyć do dowolnego dostępnego stołu.
 • Postaw swoją ante lub zakład początkowy: Zaczynasz od postawienia pierwszego zakładu lub ante. Przy stole z wieloma miejscami Twoja stawka ante będzie musiała być taka sama, jak innych graczy. Jeśli jesteś nowy w blackjacku, zawsze zalecamy, aby zacząć od małego bankrolla, a następnie powoli przechodzić do wyższych zakładów.
 • Dealer rozprowadza karty: Po postawieniu zakładu lub jeśli wszyscy gracze postawili zakład w grze wielostanowiskowej, krupier na żywo rozdaje po dwie karty z buta każdemu graczowi. Jedna karta zostanie rozdana odkryta, a druga zakryta.
 • Wybierz trafienie, wstrzymanie, podzielenie, podwojenie lub ubezpieczenie zakładu: Po rozdaniu kart możesz trafić, stać, podzielić, podwoić lub ubezpieczyć swój zakład. Będziesz mógł zobaczyć swoją rękę i jedną z kart krupiera przez całą grę.
 • Na pulpicie nawigacyjnym znajdują się przyciski, z których będziesz musiał „Trafienie”,„Stoisko”,„Rozdzielać' i 'Zagiąć”. Dealer potwierdzi Twój wybór po kliknięciu jednego z przycisków.
 • Dealer decyduje o zwycięzcy: Gdy wszyscy gracze przy stole staną, krupier weźmie pod uwagę wszystkie rozdania i ogłosi, czy gra kończy się remisem, czy też „Pchać”,„zdobyć”Lub„utrata”I kto wygrał rundę. Jeśli Twoja ręka jest bliżej wartości 21 niż krupiera, wygrywasz wartość swojego zakładu. Jeśli suma Twoich kart przekroczy 21, przegrywasz zakład.

Często zadawane pytania dotyczące blackjacka z krupierem na żywo

1. Czy gra w blackjacka z krupierem na żywo jest bezpieczna?
2. Jakich kursów mogę się spodziewać?
3. Czy to możliwe, że gry w blackjacka z krupierem na żywo są sfałszowane?
4. Czy liczenie kart jest rzeczywistością w blackjacku z krupierem na żywo?
5. Czy mogę grać w blackjacka z krupierem na żywo na swoim smartfonie lub tablecie?
6. Czy mogę grać w blackjacka z krupierem na żywo w trybie demo?