BGC & UKGC Unveils New Standards For VIP Rewards And Online Games

BGC & UKGC Unveils New Standards For VIP Rewards And Online Games 29 września 2022 29 września 2022 Yana Kapitsa
29 września 2022 przez Athor nameTeo Gadzinski

Plik Rada ds. Zakładów i Gier (BGC) i Brytyjska Komisja ds. Hazardu (UKGC) wprowadzają nowy zestaw kodów, które powinny pomóc branży lepiej rozwiązywać problemy związane z bezpieczeństwem graczy i uzależnieniem od hazardu.

Ten nowy kodeks postępowania obejmuje szeroką gamę funkcji i obejmuje sposób działania gier oraz sposób, w jaki operatorzy gier hazardowych nagradzają swoich graczy. Wszystkie te zmiany zostaną wdrożone do końca września.

Gry kasynowe będzie teraz musiał mieć plik minimalna prędkość cyklu 2,5 sekundy. Wydaje się, że jest to krótkie, ale może być dość długie w branży, w której gracze mogą przejść do trybu turbo i wykonać kilka obrotów w tym samym czasie. Może to potencjalnie zaoszczędzić graczom dużo pieniędzy, ponieważ będą teraz mieli zmniejszone obroty z powodu wydłużenia czasu gry.

Kolejną zmianą, która ograniczy liczbę gier, w które gracze mogą obstawiać, jest usunięcie funkcja gry na wielu slotach. In the past, players could wager on multiple games at the same time and often resulted in them losing their money faster. Additionally, operators will need to conduct more mandatory checks on players’ activities. This is to ensure that signs of problem gambling are detected early and resolved quickly.

Zmiany w nagrodach VIP

Oprócz zmian w grze, zmieniono także nagrody VIP. W kategoriach marketingowych te nagrody VIP są wykorzystywane do zachęcania graczy do częstszej gry. To jest dokładnie to, co UKGC ma nadzieję ograniczyć. W ostatnich latach wprowadzono wiele ryzykownych praktyk VIP, które pogorszyły problem hazardu. Tu właśnie pojawiają się zmiany.

Po pierwsze, każdy, kto ma mniej niż 25 lat, nie może otrzymać nagród VIP, podczas gdy dodatkowe kontrole wydatków muszą zostać wprowadzone. Należy zwiększyć należytą staranność i badania, podczas gdy większa odpowiedzialność zostanie nałożona na kierownictwo wyższego szczebla odpowiedzialne za operacje VIP.

Oprócz powyższych zmian, programy VIP są teraz bardziej rygorystyczne. Gracze, którzy chcą być częścią jednego z nich, muszą przejść przez rygorystyczny proces kontroli, który jest zgodny z zasadami Poznaj swojego klienta (KYC). Dodatkowo będą otrzymywać bieżące pokazy podczas gry.

Operatorzy w Wielkiej Brytanii również muszą mieć jasne i przejrzyste praktyki dotyczące sposobu, w jaki planują zapobiegać potencjalnym szkodom związanym z hazardem, i muszą ostrzegać klientów, że grozi im szkoda hazardowa. Będzie również potrzebny oficjalny dyrektor odpowiedzialny za operacje VIP, aby zapewnić lepszą odpowiedzialność przez cały czas.