Nevada nakłada wiele kar na kasyna, które naruszyły protokoły COVID-19

Nevada nakłada wiele kar na kasyna, które naruszyły protokoły COVID-19 24 września 2022 24 września 2022 Yana Kapitsa
24 września 2022 przez Athor nameTeo Gadzinski

Plik Tablica kontrolna gier Nevada (NGCB) nałożył wiele grzywien na operatorów kasyn, którzy nie zastosowali się do standardowych procedur operacyjnych (SOP), które zostały wprowadzone w związku z pandemią COVID-19. Wielu operatorów kasyn ukaranych grzywną zgodziło się zapłacić grzywnę.

Freemont Resort w Las Vegas za niesłuszne oskarżenie gracza o kradzież i przetrzymywanie go na terenie obiektu. Ośrodek w Fremont zgodził się zapłacić grzywnę w wysokości 300 000 USD bez przyznania się do jakiegokolwiek wykroczenia, ale przyznał, że mogły wystąpić naruszenia w sposobie traktowania incydentu stanowiącego naruszenie.

Ugoda została ogłoszona przez NGCB dzień po opublikowaniu skargi złożonej 16 września przeciwko Fremontowi za cztery argumenty. i regulator gier.

FOX5 Las Vegas

GCB stwierdziło, że śledztwo Fremont było leniwe i pospiesznie wydało wyrok przeciwko oskarżonemu, mówiąc jej, że pójdzie do więzienia za kradzież wykroczenia. Niesłusznie oskarżona gracz zapłaciła swojemu oskarżycielowi 202 $, aby uniknąć więzienia, jednocześnie ogłaszając swoją niewinność.

Nevada Gaming Commission (NGC) będzie dziś rządzić na warunkach rozliczenia.

Cztery nieruchomości skazane za przestępstwa związane z COVID

NGC będzie również rządzić czterema innymi osadami, z którymi wszystkie są związane naruszenia protokołów BHP dotyczących COVID-19. Dwa kasyna zostały ukarane grzywną za niewymuszanie noszenia masek na twarz przez wszystkich graczy w kasynach, a także za nieprzestrzeganie wytycznych dotyczących dystansu społecznego wydanych przez NGC.

Plik Hotel Nevada w Ely jest na stacji dokującej za 10 000 $ po tym, jak trzech pracowników i siedmiu graczy zostało odkrytych bez masek na podłodze gry. Pomimo poinformowania o zaistniałej sytuacji dyrektora generalnego hotelu Nevada, obiekt nadal był popularnym miejscem dla zawodników i pracowników bez maski. Plik DORSZ. Kasynoz siedzibą w Minden zostanie ukarana grzywną w wysokości 30 000 USD za podobne naruszenia.

Dwa obiekty hazardowe z ograniczeniami zostały ukarane grzywną za niewyłączenie baru najlepsze automaty do gier, które zostało zamówione 10 lipca 2022Gov. Steve Sisolak. Waldman Investments, właściciel Bowl Incline w Lake Tahoe, zostanie ukarany grzywną w wysokości 5000 USD Century Gaming będzie musiał zapłacić 15 000 dolarów za podobne przestępstwa.

Większość operatorów kasyn w Nevadzie dokłada wszelkich starań, aby przestrzegać protokołów COVID-19, ale przyznają, że trudno jest konsekwentnie egzekwować wszystkie nowe zasady.