ReelPlay to najnowszy programista, który dołączył do programu Yggdrasil YG Masters

ReelPlay to najnowszy programista, który dołączył do programu Yggdrasil YG Masters 1 października 2022 1 października 2022 Yana Kapitsa
1 października 2022 przez Athor nameTeo Gadzinski

Australijski twórca automatów do gier ReelPlay jest najnowszym członkiem Yggdrasil's YG Masters Program, inicjatywa, która ma pomóc obiecującym nowym programistom dotrzeć do globalnej publiczności. Jako członek programu, ReelPlay będzie miał dostęp do technologii GATI firmy Yggdrasil.

GATI to zestaw deweloperski, który pomaga programistom w tworzeniu i dystrybucji ich gier na arenie międzynarodowej. Zestaw jest już wstępnie skonfigurowany i ma na celu pomóc twórcom w poruszaniu się po różnych zestawach reguł ustanowionych przez organy regulacyjne gier na całym świecie.

Członkowie YG Masters mają wspólny interfejs podczas pracy nad swoimi grami. Korzystając z tego interfejsu, członkowie mogą tworzyć, dystrybuować i sprzedawać swoje gry na całym świecie. Wszyscy członkowie YG Masters mają również dostęp do sieci dystrybucji Yggdrasil, co pozwala im oferować swoje gry ogromnej rzeszy klientów. Uzyskują również dostęp do sieci franczyzowej YG.

Model Yggdrasil YG Masters rozpoczął się na początku 2022

Kołowrotki ReelPlay Infinity

Pomimo tego, że jest nowszą nazwą na scenie, ReelPlay wywołał falę w branży automatów ze względu na swoje innowacyjne tytuły automatów. Studio deweloperskie z siedzibą w Sydney jest najbardziej znane z koncepcji Infinity Reels, która jest jednym z głównych powodów włączenia ich do programu YG Masters.

Mechanika Infinity Reels została po raz pierwszy wydana w listopadzie 2019 r. Gracze mają szansę przy każdym obrocie stworzyć dodatkowe bębny i ponownie uruchomić z efektem progresywnego mnożnika.

Mechanika została po raz pierwszy wykorzystana przez ReelPlay w ich Kołowrotki El Dorado Infinity, i od tego czasu był używany w kilku tytułach z tej samej serii Infinity Reels, w tym przebojach przełomowych Kołowrotki Odin Infinity i Kołowrotki Giza Infinity.

YG Masters rośnie

Stuart McCarthy powitał ReelPlay w programie YG Masters. McCarthy powiedział, że ReelPlay jest obecnie jednym z najbardziej obiecujących programistów w branży, a Yggdrasil jest podekscytowany, mogąc pomóc im zrobić kolejny krok w kierunku globalnego zasięgu.

Kvartskheli Johnson, CCO w ReelPlay, mówił już o łatwym przejściu do programu i jego technologii GATI. Johnson powiedział, że gracze mogą teraz spodziewać się, że wkrótce więcej operatorów iGaming będzie nosić swoje produkty, z pomocą wiodących w branży narzędzi CRM firmy Yggdrasil.

ReelPlay to najnowszy z serii obiecujących nowych programistów przybywających do programu YG Masters. Inni znani programiści, którzy niedawno dołączyli do tego samego programu, to Bang Bang Games i Gamevy.