Roulette – Real Money & Free Roulette Games

Nie ma wątpliwości, że Ruletka jest królową wszystkich gier kasynowych, w których sama nazwa przywołuje obrazy dobrze radził sobie w kasynie w Monte Carlo.

Jednak dzięki technologii ruletka online oferuje własny zestaw emocji dla graczy o każdym budżecie i stylu. Nie musisz być wielkim graczem ani nawet wychodzić z domu, aby zagrać w swoją ulubioną ruletkę.

Komputer lub telefon komórkowy i dostęp do Internetu to wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć. Jeszcze lepsze jest to, że możesz wybrać wersję do pobrania lub odtwarzać od razu w przeglądarce obsługującej Flash.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wersji online tej ekscytującej gry, to trafiłeś na właściwą stronę. 10 najlepszych stron internetowych kasyn to tylko miejsce, z którego możesz przejść do najlepszych kasyn ruletki online, zapoznać się z wersją online, zasadami oraz zapoznać się z wieloma poradami i wskazówkami, które pomogą Ci wydłużyć dolara do granic możliwości kasyna ruletki online pieniądze.

Najlepsze kasyna ruletki

1

200%Bonus powitalny (T& Cs apply, 18+)

4/5
Odwiedzić
2

200 £Bonus powitalny (T& Cs apply, 18+)

4.3/5
Odwiedzić
3

500 $Bonus powitalny (T& Cs apply, 18+)

4.5/5
Odwiedzić
4

998 $ / £ / €Bonus powitalny (T& Cs apply, 18+)

4.8/5
Odwiedzić
5

333 $Bonus powitalny (T& Cs apply, 18+)

4/5
Odwiedzić
6

3000 $Bonus powitalny (T& Cs apply, 18+)

4/5
Odwiedzić
7

4000 $Bonus powitalny (T& Cs apply, 18+)

4/5
Odwiedzić

Graj w ruletkę za darmo - ponad 100 gier do gry

Europejska ruletka
Amerykańska ruletka
europejski

Podstawy ruletki online

Ruletka to podstawowa oferta zarówno w kasynach offline, jak i online, ponieważ jest łatwa do grania i zapewnia dużo zabawy. Nie potrzebujesz żadnej specjalistycznej wiedzy ani umiejętności, aby obstawiać zakłady, chociaż istnieją zasady i odmiany, w których nasi eksperci pomogą Ci we wszystkim na tej stronie.

 • Ruletka składa się z koła, piłki i planszy.
 • Koło ruletki to główny obszar, w którym mała biała kulka obraca się i wpada do kieszeni. Zawiera cyfry od 1 do 36 pomalowane na czerwono lub czarno i pojedyncze zero (0) lub w przypadku ruletki amerykańskiej podwójne zero (00), które jest zielone.
 • Na stole do ruletki online znajdują się również te same numery 1-18, 19-36, a także nieparzyste, parzyste, czerwone, czarne, 1. tuzin, 2. tuzin i 3. tuzin.
 • Musisz postawić na konkretny numer, na który, jak przewidujesz, wyląduje kulka po upuszczeniu, a koło przestanie się obracać.
 • Możesz postawić dowolną liczbę zakładów, począwszy od pojedynczej liczby lub kombinacji liczb, umieszczając żetony w odpowiednim miejscu na stole do ruletki. Obstawianie kombinacji liczb polega na obstawianiu parzystych lub nieparzystych liczb, a obstawianie 1., 2. lub 3. tuzina umożliwia obstawianie 12 numerów jednocześnie. Inne typy zakładów obejmują kolumny, wiersze oraz czerwony lub czarny.
 • Zakłady wewnętrzne to takie, w których stawiasz na jeden lub kombinację liczb, obstawiając nieparzyste, czerwone, czarne, kolumny oraz 1, 2 i 3 tuziny, nazywane są to zakłady zewnętrzne.
 • Po postawieniu zakładów jednym kliknięciem myszy w określonych miejscach na planszy ruletki, wystarczy kliknąć przycisk Rozdaj lub Zakręć, aby rozpocząć grę. Piłka, która wpadła do koła, po pewnym czasie zatrzyma się w jednej z kieszeni. Otrzymasz wypłatę w zależności od tego, czy poprawnie przewidziałeś i od wartości swojego zakładu.

Howcast

Rodzaje ruletki online

Istnieje kilka interesujących wariantów ruletki, w których nasi eksperci z Proxybase.net spędzili niekończące się godziny, ucząc się szczegółów każdej gry. Oto kilka z najpopularniejszych wariantów ruletki, które znajdziesz w kasynach online wymienionych na naszej stronie.

Europejska ruletka online

Europejska ruletka to najpopularniejszy wariant z numerami od 1 do 36 i pojedynczym (0). Ma niską przewagę kasyna na poziomie 2,6% i zawiera zasadę połowy obstawy, zgodnie z którą gracze mogą odzyskać połowę swojego zakładu, jeśli kulka wyląduje na „0”. Wypłata różni się w zależności od rodzaju zakładu.

 • Zakłady postawione na pojedynczy numer (proste) wypłacają 35: 1.
 • Wygrane zakłady na dwa numery płacą 17: 1
 • Zwycięskie zakłady na trzy liczby to 11: 1.
 • Zwycięskie zakłady na czerwone / czarne lub nieparzyste / parzyste są płatne 1: 1.

Amerykańska ruletka online

Amerykańska ruletka to kolejna popularna odmiana ruletki podobny do europejskiej ruletki, ale z 38 kieszeniami zamiast 37. Główną różnicą jest podwójne zero „00”, które często pozwala na większe marże zysku. Gra ma wyższą przewagę kasyna wynoszącą 5,7%, która jest jeszcze wyższa i wynosi 7,89% dla kombinacji 0-00-1-2-3. Obowiązują wszystkie standardowe zakłady w ruletce, chociaż istnieją również zakłady na wyłączność w tego typu ruletce.

 • Zakłady na pojedyncze zero i podwójne zero lub zakłady na pojedyncze liczby zapewniają wypłatę 35: 1
 • Zakłady split na pojedyncze zero i podwójne zero płacą 17: 1
 • Zwycięskie zakłady na trzy liczby to 11: 1
 • Cztery liczby w bloku płacą 8: 1
 • 0, 00, 1, 2 i 3 płacą 6: 1
 • Zakłady na tuziny i kolumny płacą 2: 1
 • Liczby od 1 do 18, od 19 do 36, nieparzyste, parzyste, czerwone, czarne płacą 1: 1

Francuska ruletka online

Koło ruletki francuskiej jest identyczne z kołem ruletki europejskiej, z wyjątkiem elementu projektu, w którym wszystkie liczby są zielone, a pola zakładów są również oznaczone w języku francuskim. Zawiera 'W więzieniu”I La Partage - zakłady, w których jeśli postawisz parzyste pieniądze na dowolną kombinację, taką jak parzyste / nieparzyste, czarne / czerwone lub niskie / wysokie numery, a kulka wyląduje w zerowej kieszeni, otrzymasz zwrot połowy stawki. To dobry sposób na zmniejszenie strat.

Multi-Wheel Roulette

Jak sama nazwa wskazuje, ten typ ruletki jest rozgrywany przy jednym stole do ruletki, ale zawiera 8 europejskich kół ruletki. Oznacza to, że masz aż osiem razy więcej szans na wygraną. Obstawione zakłady dotyczą wszystkich ośmiu kół, podczas gdy koła obracają się jednocześnie, ale niezależnie. Oznacza to, że dla jednego zakładu możesz mieć do ośmiu zwycięskich liczb i osiem różnych wyników.

Ruletka z krupierem na żywo

Jeśli szukasz prawdziwego kasyna naziemnego, ale w zaciszu swojego komputera, ruletka z krupierem na żywo jest właśnie tym, co zamówił lekarz. Te gry działają w taki sam sposób, jak wersje online, ale są transmitowane na żywo z prawdziwym krupierem odpowiedzialnym za kierownicę. Wiele kasyn online oferuje europejską, amerykańską i francuską ruletkę na żywo z krupierem, więc przygotuj się na ekscytującą akcję za kółkami.

Online Roulette Tips & Strategies

10 najlepszych witryn internetowych kasyn i ich zespół ekspertów ma w zanadrzu mnóstwo okazji, aby pomóc Ci stać się lepszym graczem w ruletkę online. Mają mnóstwo wskazówek i porad oraz rzeczy, które możesz łatwo zrobić, aby jak najlepiej wykorzystać każdą grę. Jednak szczerze mówiąc, być może zauważyłeś, że słowo „strategie” zostało wykreślone. Dzieje się tak dlatego, że naprawdę nie ma czasu i sprawdzonych strategii ani szybkich formuł, które pozwolą wygrać wielką wygraną. Jeśli ktoś ci to powie, rozsądnie byłoby go zignorować. Ruletka w dowolnej formie jest grą losową, a dokonywanie dobrze przemyślanych zakładów może zwiększyć szanse na sukces.

Posłuchajmy więc tego od naszych ekspertów.

 • Zakłady wewnętrzne i zewnętrzne: Ważne jest, aby każdy gracz zrozumiał, że chociaż istnieją różne kombinacje zakładów, większość zakładów jest klasyfikowanych jako zakłady wewnętrzne lub zakłady zewnętrzne. Zakłady wewnętrzne to liczby na stole, od 1 do 36 i 0 lub 00 w przypadku ruletki amerykańskiej online. Te zakłady mają lepsze wypłaty w porównaniu z zakładami zewnętrznymi, ponieważ w grę wchodzi mniej liczb. Istnieje wiele kombinacji zakładów zewnętrznych, takich jak Czerwone, Czarne, Nieparzyste, Parzyste, Kolumnowe, 1. tuzin, 2. tuzin i 3. tuzin. Na początku nasi eksperci zalecają zakłady zewnętrzne, ponieważ dają one większą szansę na wygraną, mimo że wypłaty są mniejsze.
 • Postaw wiele zakładów: Ruletka to jedna gra, w której możesz obstawiać kilka rodzajów zakładów jednocześnie, a nawet łączyć je i dopasowywać do swojego stylu. Możesz łączyć zakład Parzyste i Kolumny, aby złagodzić wszelkie straty. Możesz przegrać swój zakład Parzysty, jeśli kulka wyląduje na numerze 15, ale wygra podwójną w zakładzie na trzecią kolumnę.
 • Jeśli jesteś nowicjuszem, możesz zacząć od zakładów parzystych lub nieparzystych, aby zwiększyć szanse na wygraną, jednocześnie kontynuując naukę.
 • Nie obstawiaj, nie wiedząc, jakie są szanse i wypłaty.
 • Mądrze wybierz swoją grę. Ważne jest, aby zrozumieć różnicę między europejską ruletką z pojedynczym zerem a amerykańską ruletką z dodatkowym podwójnym zerem. Wersja amerykańska ma więc wyższą przewagę kasyna, więc możesz zacząć od ruletki europejskiej, zanim dokonasz zmiany.
 • Gdy już zaznajomisz się z europejską ruletką, rozsądnie będzie zagrać w inne warianty ruletki online. Każdy wariant ma swoją własną metodę obstawiania i możesz na tym skorzystać, jeśli będziesz konsekwentnie zmieniać podejście do obstawiania.
 • Nigdy nie stawiaj w pośpiechu. Przemyśl każdy zakład ostrożnie, inaczej możesz podjąć złe decyzje, zwłaszcza jeśli masz dobrą passę.
 • Zawsze stawiaj małe zakłady i rozpoczynaj od zakładów zewnętrznych, jak wspomniano wcześniej. Gdy masz zdrowszy bankroll i czas na dłuższe sesje, możesz obstawiać inne rodzaje zakładów. Najważniejsze jest wprowadzenie odmian do Twojej gry.
 • W ramach jednego zakładu możesz postawić kilka numerów na stole obok siebie. Wypłaty są niższe niż w przypadku obstawiania pojedynczego numeru, ale będą wyższe niż w przypadku zakładu zewnętrznego. Jest to jedna wskazówka, na którą należy zwrócić szczególną uwagę.
 • Jeśli chcesz się bardziej rozwinąć, możesz przełączyć się na ruletkę online dla wielu graczy i oglądać innych graczy. Masz innych graczy przy stole, mimo że nadal grasz przeciwko kasynu.
 • Rozsądnym sposobem obstawiania jest wybranie kilku niskich liczb (1-18), a także postawienie równej kwoty na wysokie numery (19-36). Tak czy inaczej wygrywasz bez względu na to, gdzie wyląduje piłka. Po prostu upewnij się, że znasz kursy i wypłaty.

Często zadawane pytania dotyczące ruletki online

Ponieważ nasi eksperci zawsze spędzali niekończące się godziny w każdym kasynie online, które wymieniamy i grając w każdą grę w ruletkę, mają świetny pomysł na rodzaj pytań, które ma większość graczy. Oto kilka odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące ruletki online.

1. Czy ruletka online jest bezpieczna? Czy to możliwe, że gry są sfałszowane?
2. Który rodzaj ruletki online oferuje najlepsze kursy?
3. Nie mam doświadczenia w ruletce online, od czego mam zacząć?
4. Czy istnieją strategie gry w ruletkę online, które działają?
5. Na jakich urządzeniach mogę grać w ruletkę online?
6. Czy są bonusy dla graczy w ruletkę online?
7. Gdzie znajdę najlepsze stoły do ​​ruletki online?