GRAĆ Fortunes of Ra Slot za prawdziwe pieniądze lub za darmo na:

200% Premia powitalny
100% Premia powitalny
Gracze z przyjęty.

Szybkie fakty

  • Oprogramowanie: Projekt
  • Kołowrotki: 5
  • Linie wygrywające: 10
  • Runda bonusowa: tak
  • Pula:
  • Darmowe spiny: tak

przez Karl Gadzinski Ostatnio zaktualizowany

Wejdź do świętej świątyni Ra i odkryj skarby pozostawione po potężnym starożytnym imperium egipskim. Z pomocą Ra i innych potężnych egipskich bogów Twoja wyprawa może okazać się owocna!

casino https://proxybase.net/slots/fortunes-of-ra

Fortunes of Ra to hołd złożony potężnemu egipskiemu bóstwu Słońca, który był jedną z centralnych postaci starożytnego imperium egipskiego. Oddawanie czci Ra przyniosło wiele bogactwa, które zostało ukryte przez starą cywilizację kwitnącą nad Nilem.

Fortuny Ra RTP

Grałem na wielu automatach i niewiele z nich miało tak niesamowitą figurkę Return to the Player. Gry Blueprint zawsze były hojne i zdecydowali się dodać trochę więcej do automatu wideo Fortunes of Ra z 97% RTP.

Fortunes of Ra Gameplay

Jeśli miałeś okazję zagrać w którykolwiek z automatów Blueprint Gaming, prawdopodobnie wiesz, że przywiązują one ogromną wagę do projektu, grafiki, opcji i ogólnej płynności rozgrywki. Chociaż istnieją dziesiątki automatów o tematyce egipskiej, myślę, że ten jest wystarczająco dobry, aby znaleźć się na liście 10 najlepszych.

Fortunes of Ra Symbols i funkcje bonusowe

Zobaczmy, dlaczego Fortunes of Ra jest takie dobre!

Symbolika

Nisko płatny zestaw symboli zawiera 10, J, Q, K i A. Prawdziwa zabawa zaczyna się od tych, które są wysoko płatne, takich jak odkrywczyni, skarabeusz, sarkofag i inne symbole związane z Egiptem, niektóre z nich mają nawet specjalne uprawnienia, które omówimy poniżej w sekcji Funkcje.

funkcje

Zaraz po wejściu do gry możesz wybrać funkcję, którą chcesz w niej zawrzeć. Zasadniczo masz dwie opcje. Pierwsza z nich to Fortunes of Ra Classic, która oferuje zwiększoną możliwość uruchomienia funkcji darmowych spinów, a druga nazywa się Fortunes of Ra Jackpot King i losowo uruchamia funkcję Jackpot King.

Gdy Jackpot King zostanie aktywowany, Twoim celem jest zakręcenie bębnami i zebranie jak największej liczby koron. Im więcej masz koron, tym większy byłby mnożnik. Będziesz także musiał wybrać jeden z przedmiotów ze „Skarbu Królewskiego”, aby jeszcze bardziej zwiększyć swoją nagrodę końcową i ewentualnie wziąć udział w konkursie z progresywnym jackpotem Wheel King.

Wiem, że Królowie i Królowe tak naprawdę nie odnoszą się do całego starożytnego Egiptu, ale nie obchodzi mnie to szczerze, ponieważ nagrody są bardzo lukratywne!

Możesz także cieszyć się korzyściami, jakie przynoszą Wild and the Scatter. Wylądowanie trzech lub więcej symboli Scatter zapewni 10 darmowych spinów, hojne mnożniki i dodatkowy specjalny symbol!

Ostateczny werdykt

Podsumowując, grałem w dziesiątki podobnych automatów i nie miałem ochoty testować Fortunes of Ra. Ku mojemu zdziwieniu gra okazała się dość ekscytująca i hojna. Nie udało mi się uruchomić funkcji Jackpot King, ale miałem szczęście, że miałem więcej pieniędzy niż na początku.

Powiązane gry na automatach

Pokaż wszystkie
Kings of Vegas
biały Królik
Żołnierz Rzymu
Rzym: Powstanie imperium