GRAĆ Kingdom of Fortune Slot za prawdziwe pieniądze lub za darmo na:

200% Premia powitalny
100% Premia powitalny
Gracze z przyjęty.

Szybkie fakty

  • Oprogramowanie: Projekt
  • Kołowrotki: 5
  • Linie wygrywające: 20
  • Runda bonusowa: tak
  • Pula: 10,000
  • Darmowe spiny: tak

przez Karl Gadzinski Ostatnio zaktualizowany

Kingdom of Fortune od Blueprint Gaming zawiera funkcję darmowych gier i symbole Wild, które zawierają mnożniki. W tym automacie wideo o tematyce średniowiecznej gra się na pięciu bębnach i trzech rzędach symboli.

casino https://proxybase.net/slots/kingdom-of-fortune

Oprawa wizualna Kingdom of Fortune jest znakomita! Tło przedstawia średniowieczną osadę, która wchodzi w twoje pole widzenia. Na dużych zielonych wzgórzach znajdują się różne budynki - od zamku szlacheckiego po lewej stronie po drewniany pałac po prawej. Białe gołębie ścigają chmury, które płyną po krystalicznie czystym niebie. Spokojnej scenerii towarzyszą dudniące dźwięki młota uderzającego o drewno i piękna melodia grająca w tle.

Kingdom of Fortune RTP

Kingdom of Fortune to tylko kilka procent od tego, co uważam za dobry RTP. Jednak wciąż jest prawie o pełny procent powyżej średniej w branży, co czyni go automatem wideo o konkurencyjnym RPT w porównaniu z innymi nowymi automatami na rynku.

Rozgrywka w Kingdom of Fortune

Automat ma siatkę do gry 5 × 3 i 20 linii wygrywających, co widzieliśmy już wiele razy. Podobał mi się uproszczony projekt interfejsu użytkownika, ponieważ pozwala mi rozpocząć grę niemal natychmiast. Stawki wahają się od 0,20 do 4,00 kredytów na obrót, co czyni go idealnym wyborem do swobodnej rozgrywki, podczas gdy gracze mogą chcieć szukać gdzie indziej. Slot jest wyposażony w funkcję AutoPlay, którą można w dużym stopniu dostosować.

Symbole Królestwa Fortuny i funkcje dodatkowe

Symbole w Kingdom of Fortune są wyjątkowo dobrze zrobione, a funkcje są dokładnie tym, czego można by szukać w wideo wysokiego kalibru.

Symbolika

Najniższe symbole wartości to karty do gry od 9 do asa, podczas gdy te najlepiej płatne są reprezentowane przez różne tarcze rodów pokryte herbami. Złota rękawica reprezentuje symbol Wild i zastępuje każdy inny symbol oprócz Scatter.

Zawsze, gdy Wild jest częścią zwycięskiej kombinacji, wygrana zostanie poddana dwukrotnemu mnożnikowi. Wylądując 3 Wildami, wygrana będzie korzystała z mnożnika 4x. 3 symbole Wild oznaczają mnożnik 8X, podczas gdy mnożnik 16X jest zarezerwowany dla wygranych, które obejmują 4 symbole Wild. Wyląduj na pełnym ekranie Wilds i… cóż, powiedzmy, że nie będziesz musiał przez chwilę wracać do pracy.

funkcje

Kingdom of Fortune ma tylko jedną funkcję bonusową, a mianowicie funkcję bezpłatnych gier. Jest uruchamiany przez wylądowanie 3 symboli Scatter w dowolnym miejscu na wewnętrznych bębnach, a otrzymasz 10 darmowych spinów wraz z Wild Multiplier i Royal Streak. Możesz ponownie uruchomić tę funkcję, uzyskując łącznie 20 darmowych spinów.

Ostateczny werdykt

Kingdom of Fortune jest bardzo zmienne i oferuje dokładnie to, czego szukam w automatach wideo - ogromny potencjał wygranej. RTP może być nieco wyższy, ale funkcja darmowych spinów ma to nadrobić, więc ten automat cieszy się moim uznaniem.

Powiązane gry na automatach

Pokaż wszystkie
Mustang Gold
Kings of Vegas
biały Królik
Żołnierz Rzymu