GRAĆ Rainbow Riches Drops of Gold Slot za prawdziwe pieniądze lub za darmo na:

200% Premia powitalny
100% Premia powitalny
Gracze z przyjęty.

Szybkie fakty

  • Oprogramowanie: Barcrest
  • Kołowrotki: 5
  • Linie wygrywające: 50
  • Runda bonusowa:
  • Pula: 250,000
  • Darmowe spiny: tak

przez Karl Gadzinski Ostatnio zaktualizowany

Podążaj za Leprechaunem, który może doprowadzić Cię do przygody polegającej na odkryciu złotej puli na końcu tęczy w grze slotowej Rainbow Riches Drops of Gold z nawet 100 liniami wygrywającymi!

casino https://proxybase.net/slots/rainbow-riches-drops-of-gold

Postaraj się jak najlepiej odkryć pulę złota na końcu tęczy, gdy psotne i wesołe Leprechaun poprowadzą Cię przez ten 5-bębnowy automat z 50 liniami wygrywającymi. Rainbow Riches Drops of Gold firmy Barcrest ma współczynnik RTP, który może osiągnąć zdumiewające 97,75%, co sprawia, że ​​ta gra jest warta uwagi.

Rainbow Riches Drops of Gold RTP

RTP w Rainbow Riches Drops of Gold różni się w różnych trybach gry i zależy od całkowitego zakładu. Gdy cała stawka przekracza 2 $, RTP jest fajne 96%. Jeśli zakład jest mniejszy niż 2 $, RTP wynosi 94%. Ponadto, podczas korzystania z funkcji bonusowych w grze, może osiągnąć zdumiewające 97,75%, czyli znacznie powyżej średniej w branży, nawet jeśli chodzi o funkcje dodatkowe.

Rainbow Riches Drops of Gold Gameplay

Wesołe dźwięki skrzypiec i irlandzkiego fletu nadadzą odpowiedni ton grze wrzutowej Rainbow Riches Drops of Gold. Siatka 5 × 4 znajduje się na rozległych irlandzkich łąkach, gdzie jedyne, co musisz zrobić, aby uzyskać szczęście Irlandczyków, to ustawić rozmiar monety od 0,01 do 10 na linię wypłat i nacisnąć przycisk Spin.

Rainbow Riches Krople złotych symboli i dodatkowe funkcje

Przyjrzyjmy się teraz dodatkowym funkcjom i symbolom w tej grze na automacie.

Symbolika

W Rainbow Riches Drops of Gold znajduje się 5 symboli o wysokiej wartości i wszystkie są związane z irlandzkim motywem. Mamy harfę, podkowę, skrzypce i logo gry. Symbole o niskiej wartości są zarezerwowane dla kart od 10 do asa. Ten automat zawiera również dwa zestawy symboli Wild i dwa inne zestawy symboli bonusowych, które aktywują dodatkowe funkcje gry, więc sprawdźmy je.

funkcje

Pierwszą cechą, którą zauważysz, jest funkcja Rainbow Riches Drops of Gold, która pokazuje niekończący się strumień srebrnych i złotych garnków, symboli gry Wild, unoszących się nad bębnami. Te pule spadają na bębny i przynoszą znaczące wygrane. Ta funkcja jest również aktywowana, jeśli symbol kropli złota wyląduje na piątym bębnie w grze podstawowej.

Ponadto 3 symbole bonusowe aktywują funkcję darmowych spinów, która zapewnia 8 darmowych spinów. Być może najbardziej lukratywnym bonusem jest bonus Big Bet. Ten bonus umożliwia włączenie specjalnych funkcji za określoną cenę, takich jak ulepszenie do 100 lub nawet 200 linii wypłat w darmowych spinach i uzyskanie tylko wysoko płatnych symboli.

Ostateczny werdykt

Rainbow Riches Drops of Gold oferuje wspaniałe nagrody i fantastyczne funkcje bonusowe, które pojawiają się regularnie. Ta gra na automacie z pewnością zasługuje na wysoką ocenę i jestem pewien, że będziesz się świetnie bawić grając w nią! Powodzenia!

Powiązane gry na automatach

Pokaż wszystkie
biały Królik
Żołnierz Rzymu
Rzym: Powstanie imperium
Księga Bogów