GRAĆ The Goonies Slot za prawdziwe pieniądze lub za darmo na:

200% Premia powitalny
100% Premia powitalny
Gracze z przyjęty.

Szybkie fakty

 • Oprogramowanie: Projekt
 • Kołowrotki: 5
 • Linie wygrywające: 20
 • Runda bonusowa: tak
 • Pula: 500
 • Darmowe spiny: tak

przez Karl Gadzinski Ostatnio zaktualizowany

Blueprint Gaming znów jest na szczycie, oferując kolejny automat wideo oparty na słynnym tytule filmu z Hollywood. Ten pięciobębnowy oferuje dwadzieścia linii wygrywających i mnóstwo funkcji bonusowych.

casino https://proxybase.net/slots/the-goonies

Cześć wam! Czy wiesz, że The Goonies jest oparty na filmie Stevena Spielberga z lat 80-tych? Oczywiście, że tak, to znaczy, kto nie widział tego kultowego filmu? Jeśli jakimś cudem tego nie zrobiłeś, zdecydowanie powinieneś to sprawdzić. Sam automat jest wspaniałą adaptacją filmu. Tło, na którym znajdują się bębny, przedstawia mapę widzianą w filmie, która prowadzi do starożytnego skarbu piratów. Uroczej grupie wyrzutków udało się go znaleźć, ale czy ty?

The Goonies RTP

Goonies mają akceptowalny RTP na poziomie 96%, co jest średnią współczesnego automatu wideo. Przy odrobinie szczęścia w mgnieniu oka zaczniesz zbierać zyski!

Rozgrywka Goonies

Przycisk po lewej stronie pozwoli ci bawić się początkowym zakładem, który waha się od 0,10 do 10,00 kredytów na obrót. Po znalezieniu zakładu, który najbardziej Ci odpowiada, możesz kliknąć dobrze dostosowany przycisk Graj, aby zakręcić bębnami. Będziesz mógł grać na standardowej siatce, która składa się z 5 bębnów, 3 rzędów symboli i stałej liczby 20 linii wygrywających.

Symbole Goonies i funkcje bonusowe

Gooni mają więcej funkcji niż symboli, więc przyjrzyjmy się im dokładnie!

Symbolika

Istnieją cztery symbole o niskiej wartości, które są przedstawiane jako królewskie od J do Ace. Pięć premii jest przedstawionych jako złote łuski równoważące, pirackie szkielety, statek piracki, skrzynia skarbów i oczywiście flagi Jolly Roger. Symbol Wild zastąpi każdy inny symbol z wyjątkiem Scatter.

funkcje

Podczas gry podstawowej One-Eyed Willy’s Riches zostanie aktywowane losowo. Otrzymasz wtedy jedną z następujących funkcji:

 • Truffle Shuffle Wilds - dodaje dodatkowe symbole Wild na bębnach
 • Kolosalne symbole danych - 3 sąsiednie bębny mają szansę zamienić się w kolosalny bęben
 • Bonus Boost Jednookiego Willy'ego - dodaje dodatkowe symbole Scatter
 • Mikey’s Hidden Riches - zamienia szpule w ułożone Wilds
 • Mouth’s Lucky Coins - dodaje złote monety do bębnów

Wylądując 3 lub więcej symbolami Scatter, aktywujesz funkcję One-Eyed Willy’s Bonus. Koło zatrzyma się i aktywuje funkcję losową. Gracze mogą wtedy uprawiać hazard i próbować uzyskać bardziej lukratywną funkcję lub grać w aktualnie aktywowaną. Koło ma w sumie sześć funkcji, takich jak premia za kryjówkę Fratelli, premia za Skeleton Organ, darmowe spiny Super Sloth, darmowe obroty Goonies Go Wild, Free Spins Inferno i Bonus Treasure One-eyed Willy’s.

Ostateczny werdykt

Uwielbiam ten film i sposób, w jaki Blueprint Gaming dostosował go do automatu wideo. Gooni sprawią, że będziesz do niego wracać i nigdy nie będziesz miał nudnej chwili dzięki 12 dodatkowym funkcjom. Skończyłem grać godzinami i cieszyłem się każdą chwilą. Miejmy nadzieję, że Ty też!

Powiązane gry na automatach

Pokaż wszystkie
Kings of Vegas
biały Królik
Żołnierz Rzymu
Twinkle Jackpot