GRAĆ Twinkle Jackpot Slot za prawdziwe pieniądze lub za darmo na:

200% Premia powitalny
100% Premia powitalny
Gracze z przyjęty.

Szybkie fakty

  • Oprogramowanie: Eyecon
  • Kołowrotki: 5
  • Linie wygrywające: 25
  • Runda bonusowa: tak
  • Pula: 5000
  • Darmowe spiny: tak

przez Karl Gadzinski Ostatnio zaktualizowany

Twinkle to slot Eyecon, w którym Twoim zadaniem jest pomóc wróżce uratować jej przyjaciół przed złym piratem. Automat ma 5 bębnów, 25 linii wygrywających i 95,3% RTP.

casino https://proxybase.net/slots/twinkle-jackpot

Jeśli kochałeś oglądać Piotruś Pan, gdy byłeś dzieckiem, spodoba ci się ta gra na automacie. Główną bohaterką jest urocza wróżka, która próbuje uratować swoich małych przyjaciół z rąk złego pirata. Oprócz tego fabuła obejmuje również mapę skarbów, która powinna pomóc ci dotrzeć do dawno zaginionego pirackiego złota. Grafika i projekt są zaskakująco dobre jak na slot Eyecon. Jest wiele żywych kolorów i wciągających animacji, ale polecam zobaczyć to wszystko na własne oczy.

Twinkle RTP

RTP jest jednym z czynników, których używam do określenia, czy powinienem zapłacić, aby zagrać w określoną grę na automatach, czy nie. Jeśli gra ma RTP niższy niż 95%, zwykle pasuję. Jednak automat Twinkle ma zwrot dla gracza na poziomie 95,3%, co jest całkiem przyzwoitą wartością.

Twinkle Gameplay

Jeśli masz jakieś doświadczenie w graniu na automatach wideo, będziesz wiedział, co robić, grając w Twinkle. Ma układ 5 × 3 połączony z 25 liniami wypłat. Minimalny zakład, jaki możesz postawić, to 0,50 kredytu, a najwyższy, jaki możesz postawić, to 12,50. Co więcej, w Twinkle można grać na wszystkich urządzeniach, w tym na urządzeniach mobilnych, więc możesz grać również w podróży. Bardzo podoba mi się tryb AutoPlay, ale chciałbym, żeby był też tryb Quick Spin.

Błyszczące symbole i funkcje bonusowe

Sprawdźmy niesamowite symbole i dodatkowe funkcje w Twinkle Eyecon.

Symbolika

Wspaniałą rzeczą w tej grze jest to, że wszystkie symbole są powiązane z tematem. Symbole to kompas, mapa, worek klejnotów, worek z czarodziejskiego pyłu, kotwica, piracki miecz, koło sterowe, beczka, atrament do pisania i lupa.

Symbol Twinkle to zarówno Wild, jak i jeden z Scatterów, podczas gdy drugi Scatter to zielony słoik.

funkcje

Wybór nagrody jest uruchamiany przez wylądowanie co najmniej trzema symbolami Jar Scatter. Następnie otrzymujesz jeden wybór za każdy symbol Scatter, co daje szansę na wygranie mnożnika do 100x.

Darmowe gry są uruchamiane po wylądowaniu co najmniej trzech Błyszczących Rozrzutów, które zapewnią 15, 20 lub 25 darmowych spinów. Wszystkie Twoje wygrane podczas darmowych spinów zostaną potrojone i możesz ponownie uruchomić tę funkcję maksymalnie 15 razy.

Ostateczny werdykt

Naprawdę podobała mi się gra w tę grę, ponieważ temat przypomniał mi o moim dzieciństwie, ale rozgrywka jest również całkiem atrakcyjna. Funkcje bonusowe są również świetne, a wypłaty z nich są dość wysokie. Szczególnie podobała mi się funkcja wyboru nagrody ze względu na mnożniki o wysokiej wartości.

Powiązane gry na automatach

Pokaż wszystkie
Kings of Vegas
biały Królik
Żołnierz Rzymu
Rzym: Powstanie imperium