GRAĆ Vikings Unleashed MegaWays Slot za prawdziwe pieniądze lub za darmo na:

200% Premia powitalny
100% Premia powitalny
Gracze z przyjęty.

Szybkie fakty

  • Oprogramowanie: Projekt
  • Kołowrotki: 6
  • Linie wygrywające: 117649
  • Runda bonusowa: tak
  • Pula: 50
  • Darmowe spiny: tak

przez Karl Gadzinski Ostatnio zaktualizowany

Vikings Unleashed to wspaniały automat wideo od Blueprint Gaming. Zawiera unikalne funkcje, które możesz kupić w dowolnym momencie, a także tabele wypłat, które mogą wzrosnąć do 117.649 różnych sposobów na wygraną!

casino https://proxybase.net/slots/vikings-unleashed-megaways

Wszyscy na pokład! Wyrusz w pełną przygód podróż z innymi Wikingami, aby splądrować i splądrować oraz odebrać bogactwa dla siebie! Wspaniałe kołowrotki są osadzone na statku Wikingów płynącym po błękitnym oceanie. Woda tworzy białą pianę i unosi się za każdym razem, gdy kadłub zderza się z falami. Jak udana będzie Twoja najnowsza przygoda?

Vikings Unleashed MegaWays RTP

Vikings Unleashed ma RTP na poziomie 96,5%. Chociaż nie jest to najwyższa liczba, nadal jest to duża liczba, biorąc pod uwagę średnią w branży. Osobiście uważam, że automat ma duży potencjał wygrywania i jest bardzo konkurencyjny w porównaniu z innymi automatami wideo na rynku.

Vikings Unleashed MegaWays Gameplay

Vikings Unleashed ma nietypowy format siatki, ponieważ ma sześć bębnów, z których jeden na górze obraca się poziomo. Minimalna stawka zaczyna się od 0,20 kredytów i dochodzi do 1000 na obrót. Jeśli kiedykolwiek zechcesz się zrelaksować i zrelaksować, możesz przełączyć funkcję Autoplay, która automatycznie zakręci bębnami. Jeśli chcesz, możesz kliknąć przycisk oznaczony jako „i”, ponieważ otworzy się menu tabel wypłat.

Vikings Unleashed MegaWays Symbole i funkcje bonusowe

Symbolika

W grze Vikings Unleashed znajduje się łącznie 14 symboli. Te o niższej wypłacie są reprezentowane przez wartości kart do gry od 9 do asa, podczas gdy czterej Wikingowie przyznają ci znacznie więcej. Symbol Wild zastępuje każdy inny symbol z wyjątkiem Scatter, a symbol Mystery zmieni się w każdy inny symbol z wyjątkiem Scatter.

funkcje

Funkcja darmowych spinów Battle of the Seas jest uruchamiana po wylądowaniu 4 symboli Scatter i zapewni ci 12 darmowych spinów. Jeśli nie możesz się doczekać, możesz zdecydować się na zakup tej funkcji, kiedy tylko chcesz. Zanim ją aktywujesz, czy to wygrywając ją naturalnie, czy kupując, możesz zaryzykować o szansę na zwiększenie liczby darmowych spinów lub mnożnika, z którym zaczynasz. Jeśli jednak przegrasz, wrócisz do gry podstawowej. Za każdym razem, gdy wygrasz dwa razy z rzędu, mnożnik wzrośnie o 1, podczas gdy trafiając symbole Scatter Free Spins, możesz zdobyć dodatkowe Free Spins. Nie ma ograniczeń co do wysokości darmowych spinów i mnożnika.

Ostateczny werdykt

Zakochałem się w Vikings Unleashed, kiedy pierwszy raz zakręciłem kołowrotkami. Wydaje mi się, że jest wspaniały wizualnie, a zawarte w nim funkcje były wszystkim, czego szukam w automacie wideo. Najbardziej podobał mi się unikalny sposób grania w funkcję darmowych spinów, kiedy tylko chcę.

Powiązane gry na automatach

Pokaż wszystkie
Fortuny Ra
Rainbow Riches Krople złota
Genie Jackpot Megaways
Goonies