GRAĆ White Rabbit Slot za prawdziwe pieniądze lub za darmo na:

200% Premia powitalny
100% Premia powitalny
Gracze z przyjęty.

Szybkie fakty

  • Oprogramowanie: Gry Big Time
  • Kołowrotki: 5
  • Linie wygrywające:
  • Runda bonusowa:
  • Pula:
  • Darmowe spiny: tak

przez Karl Gadzinski Ostatnio zaktualizowany

O jej! O jej! Big Time Gaming zrobił to ponownie i udało mu się stworzyć świetny automat wideo. White Rabbit oferuje 248832 sposoby na wygraną i wyjątkową liczbę funkcji bonusowych.

casino https://proxybase.net/slots/white-rabbit

Motywem przewodnim tego automatu wideo jest królik z Alicji w Krainie Czarów. Podążając za Białym Królikiem w dół króliczej nory, Alicja trafia do Krainy Czarów i tam zaczyna się historia tej fantastycznej książki. Jeśli chodzi o sam automat wideo, zawiera on wiele niezapomnianych stworzeń z książki. Pod względem wyglądu tło przedstawia Krainę Czarów, a także Gąsienicę i Króla.

White Rabbit RTP

White Rabbit firmy Big Time Gaming może pochwalić się jednym z najwyższych numerów RTP na rynku! Podczas gdy Feature Drop jest nieaktywny, RTP tego gniazda wynosi 97,24, co jest już niesamowicie wysokie. Jednak włączenie Feature Drop gwałtownie zwiększa go do 97,77%! Bazując na samym RTP, zdecydowanie powinieneś sprawdzić ten automat wideo i dać mu kilka obrotów!

Rozgrywka Białego Królika

White Rabbit jest dostarczany ze standardowym układem siatki do gry składającym się z 5 bębnów i 4 rzędów symboli. Liczba linii wypłat zmienia się przy każdym obrocie, ale może sięgać nawet 248832 linii! To bezpośrednio przekłada się na 248832 różne sposoby na zdobycie zwycięskiej kombinacji! Upewnij się, że postawiłeś początkowy zakład, zanim zaczniesz grać; waha się od 0,10 do 20,00 kredytów na spin.

Symbole białego królika i funkcje bonusowe

Symbolika

Symbole obejmują wartości kart do gry od 9 do asa, a także ich odpowiedniki postaci i trzy różne klejnoty, a za nimi księżniczka. Sam Biały Królik pojawia się na bębnach, działając jako rozpraszacz. Symbol Wild jest reprezentowany przez Alice i zastąpi każdy inny symbol z wyjątkiem symbolu Scatter, Cupcake i Feature Drop.

funkcje

Podczas gry podstawowej możesz uruchomić funkcję Caterpillar, która doda do 4 symboli Bonus Wild na bębnach. Symbole Bonus Wild zastosują mnożnik 2x lub 3x, jeśli są częścią zwycięskiej kombinacji.

Funkcja wydłużania bębnów jest uruchamiana za każdym razem, gdy wyląduje symbol babeczki; zostanie on zastąpiony dwoma nowymi symbolami, a liczba symboli na tym bębnie wzrośnie o jeden do maksymalnie 12 symboli na bębnie.

Wylądując 3 lub więcej symboli Scatter, uruchomisz funkcję darmowych spinów i otrzymasz 15 darmowych spinów.

Jeśli jesteś niecierpliwy, zawsze możesz kupić funkcję darmowych spinów za kwotę wyświetloną w sekcji Drop Feature. Możesz obniżyć cenę Drop Feature, lądując na symbolach Feature Drop.

Ostateczny werdykt

White Rabbit jest doskonały pod każdym względem! Ma wiele satysfakcjonujących funkcji i jeden z najwyższych RTP, jakie kiedykolwiek widziałem! Jeśli szukasz fantastycznego automatu wideo do gry, koniecznie wypróbuj ten.

Powiązane gry na automatach

Pokaż wszystkie
Kings of Vegas
Żołnierz Rzymu
Rzym: Powstanie imperium
Twinkle Jackpot